reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

malinka podeszwy są profilowane i wentylowane w środku ze szmaty z jakimś systemem antywstrząsowym są dość grube. Mi się tam podobały inne te są jednak dość słodkie :rofl2: ale te dwa rzepy pozwolą regulowac zarówno w podbiciu jak i w kostce i dzięki temu lepiej dopasujemy bucika stąd wybór.
Maks jak dreptał to chodził własnie w befado bo tego chodzenia jednak było mało a we wrześniu jak już normalnie chodził dostał primigi na szczęście z promocji bo te najmniejsze rozmiary włoskie często w tkmaxie albo w outlecie są są za ok 100zł
 
reklama
o dziękuje za polecenie przypuszczam, że się skuszę. Ale coś czuję, że podobnie jak siostra za nic w świecie butów nie będzie chciał ubrać, gwiazda nauczyła się chodzić w zimie i na spacerze biegała w bucikach z kombinezonu bo ubranie butów kończyło się spazmami heheh
 
Olga cienka podeszwa nie amortyzuje wstrząsów, uszkadza stawy głównie kolana, niewyprofilowana wkładka powoduje powstawanie płaskostopia, brak (nie wiem jak to nazwać) elastycznej wkładki na końcu zapiętka ogranicza swobodę ruchów stopy i sprzyja nieprawidłowemu jej funkcjonowaniu, obcas :szok::szok::szok: no i 100% poliester.
Już nie wspomnę o tym że na stówę mają sztywna podeszwę co równiez uposledza pracę stopy ale to by je trzeba dotknąć i pomacać
No sama dla siebie nigdy w życiu bym takiego szmelcu nie kupiła a co dopiero dla rozwijającego się stawu maleńkiego dziecka

zobacz jakie tu są piękne buty dla dzieci i zauważ jaka różnica

Balerinka - Emel
 
tylko te buciki to raczej nie do biegania na co dzień :) tylko żeby wystroić lalę na jakąś okazję :) przynajmniej wg mnie bo na pewno są mamy co tak na co dzień dzieci stroją :/

a te balerinki cudne :)))) myślisz że jak znajdę takie w befado (jak w końcu dotrę do ich firmowego sklepu który mam dzielnicę dalej) to będą ok? takie jakby baleriny z zapiętkiem zapinane wokół kostki? czy kupić bardziej pełne? i zapinane normalnie na podbiciu, bo te jednak mnie nie przekonują :) ona potrzebuje do przedszkola, najważniejsze żeby było jej wygodnie :) dlatego chcę jechać z nią i poprzymierzać
 
Pomijając to co Kakakarolina wymieniła mnie przerażają takie nie osłonięte małe paluszki brrryyy a jak się trafi egzemplarz któremu przeszkadza nawet ziarenko piasku to sandały za pare stówek można wystawić od razu na allegro.
 
Olga to jaki sens kupowania butów na raz za 90zł skoro możesz kupić ładne i zdrowe na sto razy :confused:
Co do tych balerinów z Befado to super mi się podobają ale stwierdziłam że na pierwszy raz to jednak nie są super. Dlatego wybrałam z dwoma punktami zapięcia żeby lepiej dopasować do stopy Oli choć baleriny ładniejsze. (nie tylko wokół kostki ale też na podbiciu mają rzepy czyli bardziej jak sznurówki działają a wiadomo że takie najlepsze)

Ale dla Natali będą super a dla hani jako drugie też. Ja pewnie je kupię potem gdzieś pod koniec lata jako alternatywne.
 
reklama
dzięki :) muszę się wybrać do tego befado :)
a jaki sens kupowania takich butów jak mówisz to nie wiem :) ale na pewno są bogate osoby które robią takie rzeczy ;) (ja do nich niegdy nie będę należeć, nie ze względu na brak kasy :p tylko na inne upodobania :p)
 
Do góry