reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
U nas dokładnie tak samo jak u Ciebie Gosha co kupić jak wszystko jest? ;-) Młody bawi się wszystkimi zabawkami Laury i trudno cokolwiek kupić żeby było inne, nowatorskie, takie trudne życie kolejnego dziecka od początku ;-) Laura dostała na roczek taką kostkę Eichhorn color Kostka Wielofunkcyjna 2235 :: Swiat-zabawek.pl
w niej też jest takie przekładanie jak ta mula ikeowa i Młody bawi się tym, Laurze też to się podobało więc mogę polecić ale wiadomo nigdy nie wiadomo co komu się spodoba ;-)

Malinka,ta kostka swietna, juz widze ze mu sie spodoba :-D
 
A my jakieś 3 miesiące temu dostaliśmy taką zabawkę: MULA Przebijanka - IKEA po kuzynie Tymka. Od pierwszej chwili było po prostu SZALEŃSTWO. Od razu miał bite brawo i ogólna radość była, więc szybko mu to poszło. Tymon w minutę załapał o co chodzi i do dzisiaj bardzo lubi wbijać te bolce. Od początku wiedział, że do końca trzeba wbić każdy po kolei. I jeszcze się nie zdarzyło, żeby sobie w palec przywalił. Może to kwestia odpowiedniego instruktażu, a może jego ostrożność... nie wiem. W każdym razie zabawka do dzisiaj jedna z fajniejszych. Więc tą mogę polecić :).
 
Na razie jest tylko pchaczyk, nie składaliśmy go nawet w jeździk. Jako pchaczyk bardzo fajna zabawka. I te wszystkie kręciołki z przodu... Obserwując to, jak się nim Tymek bawi, stwierdzam, że pieniądze w błoto nie zostały wyrzucone :).
 
AAsi u nas najlepsza zabawką jest autko-pchacz, całymi dniami w obrocie :-p Poza tym teraz na topie są klocki, zabawki do układania, żyrafka z klocuszkami do wrzucania, albo zwykłe kółka nakładane na taki stojak, pewnie wiesz o co chodzi :tak:
I tak jak wiele z Was, też nie wiem co kupić na roczek, bo Leoś właściwie wszystko ma.

Asia słodkie te buciki :-)
 
to i my mamy ten problem co na roczek... nasz Nikoś tak szybko rośnie , że już za nim ledwie nadążam ... ciuszki , zabawki .... mamy pchacza kupiliśmy na dzień dziecka ale dopiero od tygodnia jest hitem , żyrafka z klocuszkami też jest , wczoraj posegregowałam zabawki, ponieważ Nikodem już nie bawił się grzechotkami i tego typu zabaweczkami zapakowałam i oddam znajomym dla młodszego bąbla... a teraz chyba jakąś fure z wywrotką mu sprawimy, bo znaczny deficyt atrakcyjnych zabawek...
 
Hahaha :D. Mój Tymek ma mały wkład w ten wątek ;). Jak pisałam ostatniego posta to walczyłam z nim dobierającym mi się do klawiatury. Ale zdążył poprzyciskać i zmienił temat odpowiedzi na "QA~qAaQaAQ" i dziewczyny go pociągnęły :D. Danuś, wywrotka może się okazać strzałem w dziesiątkę :). Nie wiem jak u Was, ale u nas każde większe autko zajmuje Tymka na długie chwile. Teraz dostał wydającą z siebie dźwięki betoniarkę oraz spychacz z Wadera. Wiadomo, tego spychacza jeszcze nie obsłuży, ale już się bawi, bo to się rusza i w ogóle... a betoniara już go cieszyła jak jeszcze w pudełku była :). U nas oprócz samochodów bardzo zajmujące są książeczki, co mnie cieszy :).
 
reklama
Ola na roczek dostanie to
Wózek dla lalek Gąska sliczny Na Prezent Drewniany (3331218499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
kocha miłością wielką wszystkie wózki duże, małe wszystkim podprowadza. Jeszcze się z nim nachodzimy po dworze ;-)

Asia butków bym nie kupiła. U nas z racji torpedowego opanowania chodzenia mamy już cały zestaw butów od półbutów przez kalosze do sandałów i tenisówek. Koniec ery oszczędzania na butach:-(

Dzag gratuluję wózka. To taka dokładnie jak moja :)) też 2010 ale wygląda lepiej :zawstydzona/y: ja to jednak hardcorowo uzywam zwłaszcza jak jadę po rzece :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry