reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

anmika - a jest szansa, że ta kierownica go zainteresuje? W którą stronę masz wózek obrócony - do siebie czy do świata? Ja mam jeszcze Weronikę w 3w1 obróconą do siebie i widzę, że powoli będę musiała to zmienić, spacerówkę mam obróconą w stronę świata i wszystko fajniej widać. Zainteresowanie większe tym co się dzieje.
My już na spacery bez wózka też chodzimy, zawsze wieczorem, by dziecko dobić przed snem. :-p
 
reklama
Ja też wożę Małego w wózku 3w1 i raczej mam obrócona spacerówke przodem do świata. W sumie to nie ma znaczenia jak, a on i tak po dłuższej chwili wstaje sobie i stoi zadowolony, więc go w pasy zapinam. Tylko, że co dla mnie jest dziwne jemu normanie sie nudzi na spacerze, no chyba że jedziemy jakąś ruchliwa ulicą, gdzie auto za autem :baffled:. tylko, że takimi ulicami to ja średnio lubię spacerować.
Poza tym obejrzałam tą kierownicę i w sumie to jakoś średnio mi sie podoba, w ogóle to wydaje mi się jakaś taka wielka, ordynarna. Może na początek spróbuje mu jakieś zabawki zaczepiać do wózka, tak żeby nie wyrzucił. No i będę je mogła zmieniać, żeby mu sie nie znudziły.
 
anmika - spróbuj najpierw z tymi zabawkami, może wiatraczek, który się kręci, balon do wózka przyczepiony, najlepiej te obrazkowe, one są droższe, ale można kupić na allegro różne motywy dużo taniej, tylko trzeba potem w domu dmuchać, a już w ogóle fajnie jak ma się dostęp do helu. Można mu do rączki przyczepić np.
 
Wiatraczek już miał i non stop go ciągnął i targał, bo chciał do rączki. Balony nie wchodzą w rachubę, bo on ma szał na balony/piłki wszystko co okrągłe. Musi mieć go w ręcę i machac na wszystkie strony a na koniec wyrzucać. W sumie to już chyba u niego jest fobia z tymi piłkami, jeśli chcę mieć chwilę spokoju muszę wszystkie piłki w domu pochować. :-D Jeśli nie to non stop chce chodzić, łapac piłkę, rzucać,łapać, itp. a jak się nie da to kopać, kopać, kopać. Mój M się kiedyś wkurzył, bo byliśmy z dziećmi w restauracji na lodach i kawie i nie dało rady spokojnie zjeść, bo mieli papierowe okrągłe lampiony u sufitów. Wiecie co się działo :baffled: Mały wyłaził z wózka, ryczał, bręczał itp. Nad morzem to zachowywał się podobnie gdy widział boje pływające na wodzie :baffled:. Normalnie wstyd z dzieckiem wyjść :cool:
 
dziewczyny, może polecicie jakies butki dla Oliwka chodzi od 2 tyg w antyslizgach lub boso ale chcialabym go wziac na podworko na chwilke za raczke. lub moze jakie Wy kupilyscie butki?
 
reklama
Do góry