reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życie z dzieckiem z Zespołem Downa - czyli nie taki diabeł straszny jak go malują...

No i w końcu nie napisałam wtedy ;-)
A więc powiem Wam, że jest lepiej niż myślałam :-D Powiem nawet, że z trójką jest łatwiej jak z dwójką i powiem Wam, że chcę jeszcze czwartego dziecka :-) Może nie tak od razu, ale wiem, że kiedyś jeszcze będzie :-)
Oliś z Jessicą super przyjęli młodszą siostrzyczkę, Oliś jak to facet może bez większego entuzjazmu, ale jak tylko Laura leży w leżaczku to nie opuszcza jej na krok :-D Jessica za to jest super starszą siostrą i we wszystkim chce mi przy małej pomagać :-) Ciągle chce Laurę przytulać, całować, dawać jej smoczka (chociaż Laura smoczka nie chce ;-) ) i generalnie już mamusia i tatuś nie są ważni, tylko "Lala" :-D Ledwo oczy otworzy już jest "Lala" :-D Bardzo pozytywnie mnie te moje dzieciaki zaskoczyły :tak:
A co do Olisia to dzisiaj minął miesiąc jak chodzi do szkoły i cały czas jest szkołą zafascynowany :-) Ku mojej zgrozie wstaje pół godziny przed budzikiem i zamiast cicho w łóżeczku siedzieć to nawija, budzi Jessiczkę i mogę zapomnieć o dosypianiu ;-) Widzę, że powoli rusza do przodu z rozwojem :-) Rewelacji nie ma, ale zaczął coraz częściej stawać na prostych nogach, prostopadle do podłoże, opiera się rączkami o podłogę, głowę podnosi do góry i potrafi tak naprawdę długo stać :-) Co prawda jeszcze nie ma siły się podnieść i stanąć przy czymś, ale drobnymi kroczkami i do tego dojdziemy :tak: Bardzo dużo kopiuje też Jessiczkę, szkoda tylko, że w rozrabianiu ;-) Demolkę robią mi codziennie, kilka razy dziennie, wesoło mam z nimi :-D

A to moja (Nie)Święta Trójca :-D
P031011_17.58_%25255B02%25255D.jpg

P031011_18.29_%25255B01%25255D.jpg


I starszy brat czuwa ;-)
P031011_18.28_%25255B01%25255D.jpg
 
reklama
:-) witam wszytkie mamy maluchów z zd !
Jestem mama majki z zd - ur. 12,12,2006r
maja ma brata ( bez zd) -ur.07,11,2008r
JESTESMY Z żAR, BARDZO PROSZE O KROTKIE WPROWADZENIE MNIE DO WASZEGO FORUM NO I OCZYWISCIE CIESZE SIE ZE TU TRAFILAM ;-)
 
Hej Kasiu :-) Witaj wśród nas :-)
Pisz tutaj o wszystkim, o tym co Cię cieszy i o tym co Cię smuci, o wszystkich radościach i troskach dnia codziennego (chociaż oby tych trosk jak najmniej było ;-) ). Pochwal się tutaj Majeczką i braciszkiem :-)
 
Kacha jeszcze fotki, jeszcze!!!! Ja strasznie chce trzecie dziecko ale mój M nie chce..Ale tez nie wiem jak to z nim będzie..Zreszt jak bym chciała ale za 5,6 lat :-) Olis ma urode jak dziewczynka. No i gratulujemy postępów. :-)
Cudowni są :-)
Kaśka
witaj :-)
 
Oj mnie też długo nie było :/
Najmłodsza Larwa ma od jakiegoś czasu skok rozwojowy i żyć mi nie daje. Najlepiej jest na rączkach, a jak nie ma rączek to jest wielkie darcie ;-) Jessiczka zazdrosna i jak zajmuję się Laurą to robi wszystko, żeby na sobie skupić uwagę ;-) Jedynie Oliś w miarę grzecznym, piszę w miarę, bo zaczyna kopiować od Jessiczki te zachowania, których nie powinien :-) Ale zawsze to jakiś krok do przodu, bo po mnie nic nie chce kopiować ;-)
Coraz częściej chce być Szefuńcio w pozycji stojącej, co bardzo mnie cieszy, bo do niedawna jak tylko chcieliśmy go postawić to siadał z powrotem na pupie ;-) Teraz powoli kombinuje jak tu samemu pupę od podłoża oderwać i coraz częściej porusza się na czworaka, a nie na pupie (śmiejemy się z niego, że jest dupnym jeźdźcem, bo na pupie najlepiej się przemieszcza ;-) ).
Patrysiowa trzymam kciuki, za pomyślne, szybkie i bezbolesne rozwiązanie i trzymam kciuki za Maluszka :-)
A co słychać u pozostałych Mamuś?
Buziaki Wam wysyłam :-)
 
reklama
Kacha najlepsze życzenia dla Jessi :tak: Dużo zdrowia,radosnego,beztroskiego dzieciństwa i mnóstwo uśmiechu:-)
Cudne zdjecia Twoich wspaniałych dzieciaczków:tak:
 
Do góry