reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

u mnie na szczęście jest proszek dzidziuś i piore w 40 stopniach i jak na razie nic mi się nie zepsuło, nawet ochraniacz w pralce prałam :)
 
reklama
Piore w yelpie - jedynym proszku na który Bogucha nie miał uczulenia, inna sprawa, ze chyba 8 lat temu nie było lovelli. Yelp spisuje mi się znakomicie, tez ochraniacz prałam w pralce, choc przyznam sie, że bez wirowania ale był taki upal, ze wysechł błyskawicznie.
 
ja też uzywałam proszek JELP i LOVELA a jesli chodzi o ubranka to niestety ja nic nie kupiłam na wyprawke.....wszystko kupił mój mąż, strasznie nad tym ubolewałam, ale trafiłam wsześniej do szpitala i wszystkie zakupy zostały na głowie męża. ale musze przyznać że dokonał świetnego wyboru. Za to ja teraz wpadam w wir zakupów. Uważajcie na rzepy od rożków....mi poniszczyły wszystkie skarpetki grrr
 
Do góry