reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka :)

Wydaje mi się, że na pewno body z krótkim rękawkiem 56 ;-) W 62 mam wrażenie, że trochę mało masz tych śpiochów i body z długim.. Ale ja sama ma problemy z ilością i nie wiem czy lepiej za dużo czy za mało :-)
 
reklama
Goferek jak dla mnie masz za mało bodziakow z długim i całości typu śpiochy, pajace. To są najwygodniejsze ciuszki dla malucha i mamy :-)
 
Ja body z krótkim rękawem nie kupuję w ogóle, bo to jednak zima, a ja też nie mam zamiaru grzać w mieszkaniu cały czas.
No i lepiej więcej zainwestować w rozmiar 62, bo nie wiadomo jaki duży się dzieć urodzi.
Moja Nikola miała 51 cm i w 56 dość długo chodziła, a z kolei Tymek nawet 56 raz nie włożył, bo był długi na 60 cm więc od razu w 62 wskoczył.
Ten najmniejszy rozmiar w razie w zawsze można dokupić.
 
ja młodego urodziłam w zimie. w mieszkaniu te 21 st., w nocy jakieś 19 st. i zazwyczaj ubierałam go:
1. body długi rękaw + półśpiochy (zazwyczaj welurowe)
2. body krótki rękaw/bez rękawów + pajacyk (zazwyczaj welurowy)

w nocy:
1. body krótki rękaw + śpiochy bawełniane
 
Ja mam praktycznie większość pajacy bawełnianych, a u nas w pokoju nie ma w ogóle kaloryfera, bo z naszego dużego pokoju robiliśmy 2 i kaloryfer jest u Nikoli.
Do tego koleś co tu mieszkał przed nami sam okna wymieniał więc nie muszę chyba pisać jak u nas w pokoju wieje :-/
No i Tymkowi i Nikoli w okresie zimowym też 2 x długi rękaw zakładałam w tym pierwszym okresie
 
Ja tam mam wrazenie zw to wszystko takie male i na rozmiary nie oatrze bo 56 wieksze od 62 czasem
W kazdym razie mam splro tego tak mi sie wydajs i reszts bede na biezaco kupowac
Ja mam body na krotki bo mysle ze pod pajac lepsze
Tym bardziej ze my mamy cieplo w mieszkaniu
Ja tez wiekszosc pajacy i spiochow bawelnianycn
Jakos te weluru i inne srednio do mnie przemawiaja
Chociaz kilka szt mam

U nas okna szczelne, wszedzie grzejniki i placimy za metraz za ogrzewanie a nie za to ile zuzyjemy wiec jest cieplo :p
Chociaz sypialnia nawet teraz od 14 sie wietrzy i okno zamykam przed samym spaniem
Nie umiem w cieplocie spac
A grzejnik wlaczony tylko w salonie
 
Ja zimowej A. zakładałam koszulkę plus śpiochy, marcowa J. body kr. rękaw plus pajac (akurat takie zestawy miałam :p ). Na to kocyk lub w śpiworek i spały. Szału temp. w domu nie było.
Teraz moze jeszcze półśpiochów kilka kupię bo kupiłam bodziaki z dł. rękawem to by posowało :-)
 
reklama
Do góry