reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
@jonga na początek chcę pieluszki jednorazowe, ale też przeszło mi przez myśl, żeby tak może koło pół roku-roku przejść na wielorazowe, ale to bardziej ze względów ideologicznych (środowisko) i finansowych, a jak będzie, praktyka pokaże ;) Mam też, może błędne wrażenie, że przy wielorazowych dziecko szybciej zrozumie, że lepiej załatwiać potrzeby do nocnika, bo nie ma tak sucho jak w jednorazowych. Z moich znajomych nikt nie stosuje pieluszek wielorazowych, więc ciężko powiedzieć czy warto w to inwestować i jak to się sprawdza.
 
Malwi sama kiedys myslalam nad ta opcja... ale czytalam sporo i np. Tych pieluszek jak dobrze pamietam niemozna suszyc na kaloryferze...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
@julia0903 , pokażą te buteleczki i resztę, chętnie zobaczę.
A dzis u mnie była mama z wielka reklamówka rzeczy od koleżanki z Anglii. Miałam wybrać co chce dla Marty i... Wzięłam wszystko Większość była po 5 zł, a kombinezon całe 15 zł, wiec mi nie przeszkadza, ze dopiero za rok bedzie z niego pożytek
 
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    266,5 KB · Wyświetleń: 863
  • image.jpeg
    image.jpeg
    229,6 KB · Wyświetleń: 151
  • image.jpeg
    image.jpeg
    127,5 KB · Wyświetleń: 928
  • image.jpeg
    image.jpeg
    206,7 KB · Wyświetleń: 934
  • image.jpeg
    image.jpeg
    229,6 KB · Wyświetleń: 155
  • image.jpeg
    image.jpeg
    214,1 KB · Wyświetleń: 925
reklama
Do góry