reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dzis dojechała do mnie torba, zakupiona w Krakowie przez brata. Miał być czarny skip hop , a jest...

image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    128 KB · Wyświetleń: 1 173
Iryski widzialam ja tez u Siebie w TKMaxx ale jakos niemoglam sie zdecydowac...
Fajnie wyglada na wozku;) ja to bym musiala do wozka przylozyc chyba zeby sie zdecydowac...

Co myslicie o tej torbie, znalazlam na necie i sie zastanawiam... droga niejest wiec tez atut. Ta ciemna...
Screenshot_2016-12-03-18-46-17.png


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-12-03-18-46-17.png
    Screenshot_2016-12-03-18-46-17.png
    140,5 KB · Wyświetleń: 1 260
Iryski widzialam ja tez u Siebie w TKMaxx ale jakos niemoglam sie zdecydowac...
Fajnie wyglada na wozku;) ja to bym musiala do wozka przylozyc chyba zeby sie zdecydowac...

Co myslicie o tej torbie, znalazlam na necie i sie zastanawiam... droga niejest wiec tez atut. Ta ciemna...
Zobacz załącznik 786369

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Mam cos w podobnym ksztalcie. Ogolnie wole ciemne bo ja praktyczna jestem. Ale i maz nie powstydzi sie wyjsc z szara a z jasna by krecil nosem... Ja mam taka

1481005503-1d1mld.jpeg


Napisane na VFD 700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@julia0903 , bo przy Twoim zgrabnym wózku wyglądałaby jak walizka. A ze my mamy mało zgrabny czołg to jest ok. Cieszę sie, ze brat mi kupił, w internecie sa te torby drogie, a jestem na tyle uziemiona,ze sama nie pojadę. I jeszcze cena bardzo mi pasuje. O kolejce, w której stał opowiedział juz całej rodzinie Sama torba odbiega wyglądem od mojej wymarzonej ( szara lub czarna skip hop), ale jakoś tak optymistycznie wyglada.
Ta pinkie, jeszcze w duecie z mufka, super by pasowała do Twojego wózka.
 
reklama
Do góry