reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

reklama
Właśnie zakupiłam na merlinie wszystkie dostępne tytuły z serii mali einsteini. Maciek uwielbia bajke to moze i ksiazki mu sie spodobja.
 
Edzia na pewno sie spodobaja, Jula jak wygralismy tą paczke z Disney Channel, tez dostała w niej te ksiazeczki, i bardzo jej sie podobaja, mimo ze bajki nigdy nie oglądała ;-)

Kinus fajne buty:tak: Ty zawsze kupujesz Hanelce te butki te "oddychajace" prawda? Jak one sie sprawdzaja?

Jula dostałą na urodzinku Bartki takie za kostke, lekko ocieplane, i pewnie jak na tutejsza zime bedą ok, ale właśnie mysle nad takimi jakimiś sportowymi, które nie przemiękaja :tak: bo chyba takich typowych futrzastych kozaków nie bede kupować, zobacze jakie temp bedą.

Edziu to co pokazałaś ten autobus - to jula ma tego typu taki niby komputer, własnie z literkami i słówkami angielskimi, nawet fajnie sie tym bawi :tak:
 
Luleczko, no jakoś tak zawsze wychodzi, że kupuję jej oddychające butki. Mam słabość do Geox'ów :-). POjęcia nie mam jak sprawdziły by sie przy siarczystych mrozach, ale na takie zimy jak mamy od kilku lat są rewelacyjne :tak:
 
Prezenty POd choinkę :

1.Lalka Julka :
Corolle

2.łóżeczko dla niej :

H3704.jpg


3. ubranko

M2159.jpg


4. zestaw do karmienia

M2162.jpg


5. mozaika z wiertarką

educarium sp. z o.o. pomoce dydaktyczne dla szk�, przedszkoli i rodzic�w

6. taka gra przeplatanka
educarium sp. z o.o. pomoce dydaktyczne dla szk�, przedszkoli i rodzic�w

7.puzzle

educarium sp. z o.o. pomoce dydaktyczne dla szk�, przedszkoli i rodzic�w

8. kamerka, w której pojawiają się obrazki dzikich zwierząt, ale nie mogę znależć do niej linka

9.puzzle, kubek z wężem podobny do tego poniżej

66836b.jpg


63680SL.jpg


10. film "Dzwoneczek" + bluzeczka z główną bohaterką

11.książki i naklejanki...

12.plastelina

13. taka układanka

Puzzle 3 - Merlin.pl




To od części rodzinki...Reszta prezentów, to tajemnica ;-), o ile będą , bo może rózga się zdarzy :evil:
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie zabawki super :-)

Duzo Hania prezentow dostanie ;-) ilu Was na wigilii bedzie w takim razie jak tylko od czesci rodzinki prezenty pokazalas ;-) :-)

A co od rodzicow ??

U nas takie prezenty sie nie sprawdza, lalki , lozeczko, ubranka, krzeselko do karmienia i akcesoria Sandra ma stoi to wszystko i wcale sie tym nie bawi. Wiec kolejnych nie kupujemy bo po co.
Do nr 5 tej mozaiki ma cos bardzo podobnego tylko bez wiertarki,
Ta ra przplatanka wyglada na fajna czegos takiego nie ma i szczerze to nic tu takiego nie widzialam.
Puzzle wszytskie juz sie znudzily.
Kamery nie ma i moze i by sie przydala ;-) jakas podpowiedz jest ;-):-)
puzzle spod 9 ma tez bardzo podobne i tez juz umie ukladac prawie z zamknietymi oczami ;-) wiec sie znudzily.
Bajek po angielsku nie chce ogladac wiec odpadaja.
Plastelina jest i dlugo dlugo jeszcze bedzie ;-)

Pomysly mi sie wyczerpaly.
Moje dziecko bardzo lubie zwierzatka i praktycznie tylko nimi ma ochote sie bawic. Prawie wszystkie zwierzaki juz ma, wiec nie ma co kupic. Chcialam kupic fajna farme czy cos w tym stylu ale nigdzie u nas nie ma czegs takiego. Jest ale tylko dla maluchow. Wszyscy sie smieja i mowia ze chyba mala pani dr weterynarz nam rosnie :-)

Dzieki a pomysly :*
 
reklama
Do góry