reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Noelka męcz do woli:-)
Ze Szczepkiem miałam i się przydał. Tu dają tylko kocyk ale bardziej chodziło dla mnie o fakt, że taki maluszek strasznie się "leje" przez ręce i trochę się bałam czy dobrze podtrzymuje przy karmieniu np, a dzieciem zawiniętym w rożek łatwiej manewrować, poza tym jak poszłam się kąpać do Ł mógł do woli Szczepka nosić. Teraz czuję się pewniej ale i tak jak miejsca w torbie starczy to wezmę
 
reklama
Aleksp patula Staniki alles mama są jakby ciut większe niż normalna rozmiarówka według mnie, no ale to dobrze. Odpina się fajnie. Jest dosyć dyskretny bo jak odpinasz to i tak część piersi zakrywa ten stanik i ramiączko zostaje na miejscu. Do tego jest fajnie mięciuśki. Kupowałam na allegro.;-)


Ja majtów siatkowych nie prałam.
 
Właśnie listonosz dostarczył mój biustonoszz Alles Mama ,usztywniany,z fizbinami,przymierzyłam-super,polecam.
Bardzo ładnie leży,dobrze dopasowany no i elegancki.
Chyba zdecyduję się na jeszcze jeden w ciemniejszym kolorze z koronką na wyjścia pod ciemną bluzeczkę.

:-)
 
szczebiotka dziekuje slicznie za odpowiedzi:) ostatnie pytanie na dzis:) ja moge prawdopodobnie miec cesarke bo maly wciaz lezy nogami do dolu. Jesli sie nie obroci wtedy pewnie przytrzymaja mnie z 3 dni:) ile normalnie sie bierze pieluch jednorazowych? Mala paczka 25 sztuk wystarczy? Ile wziasc pajacow i bodziakow? 4, 5? Dziekuje za odpowiedzi:)
 
Kupiliśmy jednak teraz leżaczek dla Maluszka. Mieliśmy poczekać, ale stwierdziliśmy że jednak będzie nam bardzo potrzebny, ze względu na to, że takie czynności jak posiłki zajmują Antkowi dużo czasu a kuchnia jest 1,5 piętra pod nami to wolałabym mieć jednego i drugiego na oku. Wybraliśmy taki:

3.jpg

Najbardziej podobał mi się ten:

1.jpg ale cene też ma ładną :)

Tak więc czekamy na przesyłkę :)
 
dziewczyny a jaki rozmiar wybieracie jesli chodzi o staniki? mnie sie wydaje ze po porodzie mialam jeszcze wieksze niz kiedykolwiek, wiec zastanawiam sie czy kupowac teraz czy czekac...
 
herbata wszystko zależy od firmy którą kupujesz. Jeśli chodzi o alles mama, to tak jak pisałam wcześniej taki jak teraz w ciąży powinien wystarczyć, bo i tak jest ciut większy już pro forma karmienia.:tak:
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy na sutki lepszy bepanthen masc czy krem? Bo kupilam krem i tak sie teraz zastanawiam czy dobrze zrobilam. A smoczek jaki kupowalyscie silikonowy, lateksowy czy jeszcze jakis inny? Ja kupilam silikonowy tak na wszelki wypadek bo chcialabym zeby mala nie miala smoka ale zobaczymy jak bedzie. A butelke kupilam taka Butelka antykolkowa z szeroką szyjką 120ml - ze smoczkiem Poziom - 1 | Karmienie \ Karmienie butelką \ Butelki Karmienie \ Dr Brown's Dr Brown's \ Butelki i akcesoria | MamaBebe.pl podobno bardzo dobra, tak przynajmniej mi doradzil pan w sklepie ze wlasnie duzo osob te kupuje i o nie pytaja. A wy macie jakies doswiadczenie z nimi?
 
reklama
Daga ja kupowałam wcześniej maść, teraz zakupiłam lanolinę z Ziaji, ponoć lepsza.
Smoczki zawsze kupowałam silikonowe.
Butelki miałam z aventa i lovi ale zwykłe, nie antykolkowe.
Herbata jeśli chodzi o stanik do karmienia to ja kupowałam już po porodzie, zdecydowanie biust wtedy miałam większy niż teraz, bo w ciąży mi nie urósł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry