reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

Natalka na dzień dzisiejszy waży 5800 i przez 6 tygodni przybrała 800. Pediatra powiedziała, że wszystko jest w normie. Moja mała jest jednak dłuuuuuga... Nie mierzyli mi jej ale na przewijaku nóżki ledwo się zmieściły...
 
reklama
U nas we wtorek przy okazji szczepienia bylo 7.360 kg ale to tyle samo co 3 tyg temu, wiec ide dzis sprawdzic do kliniki jeszcze raz i zwazyc go na tej samej wadze co ostatnio bo zawsze przybieral ladnie a teraz nic:-(Mam nadzieje ze to tylko kwestia innej wagi:baffled: A co do dlugosci to ostatnio bylo 67cm ...zobaczymy jak dzisiaj:tak:
 
Mi przy szczepieniu mierzą już synka, wcześniej nie robili tego, żeby nóżek nie prostować.
4 miesiące i 11 dni - Dominik waży 6900 i 69 cm.
Waga startowa 3600, 58 cm.
 
Mi przy szczepieniu mierzą już synka, wcześniej nie robili tego, żeby nóżek nie prostować.
4 miesiące i 11 dni - Dominik waży 6900 i 69 cm.
Waga startowa 3600, 58 cm.

No to ładnie:szok::szok::szok::szok:Dziekuje go nosić ale co ja bede ci zazdrościć jak moje małe waży 6300 a na długośc bym musiałą zmierzyć ale gdzieś ok.62 cm
Ona strasznie je w nocy a do powoduje lepsze przybieranie :-D:-D:-D:-D:-D
A waga wyjsciowa 2700kg i 50cm.Także sobie porównaj moja zbita fajna lala a twój pewnie długi i chudziutki co?
Z tym,że moja grubaskiem nie jest tylko takim raczej normalny bobasem proporcjonalnym heheh.
Zmierze ją dokładnoe to napisze ale moja jescze ubranka nosi od 0-3mcy i dopiero bede zmieniać także jest krutka .
 
Moj Daruś​

22 wrzesnia na szczepieniu. 4miesiace i 10 dni
6615g i 63,5 cm
Urodzil sie;
2460g i 51 cm
Czyli przybrał 4155g i 12,5 cm
 

No to ładnie:szok::szok::szok::szok:Dziekuje go nosić ale co ja bede ci zazdrościć jak moje małe waży 6300 a na długośc bym musiałą zmierzyć ale gdzieś ok.62 cm
A waga wyjsciowa 2700kg i 50cm.Także sobie porównaj moja zbita fajna lala a twój pewnie długi i chudziutki co?
Z tym,że moja grubaskiem nie jest tylko takim raczej normalny bobasem proporcjonalnym heheh.
Zmierze ją dokładnoe to napisze ale moja jescze ubranka nosi od 0-3mcy i dopiero bede zmieniać także jest krutka .
Jak wiem, ze na długie noszenie się zanosi, to w chustę go motam. Długie tzn. jakieś 20 minut- dłużej nie lubi w chuście czy bez.
Na zdjęciach to ciężko cokolwiek porównać, ja się zdziwiłam , ze Nelka " tylko" 62 cm długości ma bo na zdjęciu wygląda na wysoką ( zdjęcie z braciszkiem). Zresztą na zdjęciach Dominik wychodzi na pulpecika, a nie ma właśnie takiego ciałka bobasowego, żadnych wałeczków np na rączkach. Ubranka na 74 nosi i mi trochę centymetrem krawieckim wychodzi wiecej niz te 69 z przychodni- bo wiadomo po krzywiźnie mierzę.
Ciekawe ile by ważył jakbym mu kleikiem nie zagęszczała jedzenia ( w końcu wtedy bardziej kaloryczne mleczko jest):dry:.
 
Nastusia 5 miesięcy i 1 dzień -6100. przy wadze wyjściowej 2590. W ciągu półtora miesiąca przybyła 1300g. Więc jesteśmy zadowolone:tak:
 
Moja Zuzia jak na 4,5 miesiąca to spora babeczka:tak:

Waga: 7780g :szok: (90 centyl)
Długość: 67cm (90 centyl)
Obwód klatki piersiowej 46cm:szok:

Mało urosła przez te 6 tygodni bo tylko 1 cm, za to przytyła duzo bo 810g, no a klatak piersiowa to aż 6cm większa:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry