reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

i my, i my........

Franio dokładnie w 14 miesięcy:

wzrost: 85 cm,
waga: 10,5 kg
but: 21
zębole: 15

stawanie się małym łobuzem: tendencja wybitnie rosnąca - z dnia na dzień :baffled: :no: :wściekła/y:.......
 
reklama
Moja Emileczka ma 13,5 m-ca i ma 84 cm i waży 14 kg-taki mały słodki pulpecik. Jeszcze sama nie chodzi ale mam nadzieję że już niedługo zacznie i troszkę tych fałdeczek zgubi... ząbków ma 12 i 13-ty w drodze...
 
Matylda ma 20 miesięcy
waży 11,400 kg,
wzrost 87,
buty na zimę 23,
w adidasy 22 jeszcze się mieści,
a ząbków ma 15.
 
Mój Mateuszek ma 27 m-cy.
Wzrost 88cm,jest malutki ,a niestety nie wiemy ile waży bo u leakrza nie dał się wogółe zważyć,ale koło 11-12kg.
 
To ja mojego chudziaczka też wpiszę:laugh2:
Mikołaj prawie 19 miesięcy,80 cm,9 kg,zębów 12,butki 23 w skarpetkach:cool2: Chyba nikt nas nie przebije:-( Ale troszkę przybrał pierwszy raz od dawna...Może kiedyś zacznie jeść,na razie to on nie ma czasu;-)
Buziaki dla mniejszych i większych:tak:
 
Natalka 12 miesięcy i 2tygodnie, 9,5kg/75cm,butki to róznie z tymi rozmiarami:wściekła/y::wściekła/y:ale chyba 19.Jak mierzycie swoje dzieci?w przychodni czy same?pytami sie bo u nas zawsze rozbieżność i w ogóle jakie wysokie Wasze dzieciaczki
 
Michał ma 18 miesiący,
waży 14,5 kg,
wzrost 86 cm (ale rozmiary ubranek to już 92 cm)
rozmir buta 21 - 23 (zimowe):tak:
 
reklama
Mój Bruno też jest drobny, widać sporo tu takich dzieci.
Ma prawie 20 miesięcy,. wzrost około 83 cm, waga 10600, but 22-23, zębów 16 sztuk. :-D
 
Do góry