reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Zastanawiam się tak, ok. 2 lat jest jakiś skok wzrostu ???

Krystian ma prawie 1 rok i 5 miesięcy mierzy 86 cm i wszyscy biorą go za bardzo wysokiego jak na swój wiek, a tu czytam 2-latki Olaf 102,5cm, Patryk 101cm,
nie wydaje mi się ze rosnąc w swoim zwykłym tempie 1-2 cm na miesiąc Krystian do 2 lat jest w stanie dorosnąć do 100cm, chyba że po drodze jest jakiś skok o którym ja nie wiem.
Jak to było u was? Synkowie nagle wyskoczyli ze wzrostem :confused:
 
reklama
Hejka Dziewczyny!

Mój Marcel za kilka dni skończy trzy lata i wydaję mi się że wzrostowo jest w normie 105 cm , tylko waga jakaś niska bo prawie 13 kg i tak z proporcji to powinien być przecineczkiem a wygląda normalnie :-) to chyba niema co się martwić, ale czasami to mam obiekcje.

W przedszkolu należy raczej do tych szczuplaków, ale nie niejadków bo z tego co mówią Pania to wszystko zjada poza "zieloną zupą" :-D (brokułowa)

A co do stópek to jak na wiosnę kupowałam adidaski w rozm 27 to byłam przezażona :szok: a teraz wszystko się normuje bo prawie przez pół roku stopa mu nie urosła
 
Do góry