reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

monia czytalam ta ksiazke. jesli ci sie podobala to polecam ci jeszcze spalona zywcem.
film tez chce jak najszybciej obejrzec, z tym ze w domu.
 
reklama
przepadlam na kilka dni z ksiazkami " Dom nad Rozlewiskiem" i "Milosc nad...". nie ogladalm filmu, wiec odkrywalam fabule strona po stronie.
nie jest to moze literatura ambitna, ale dla kobiety idealna: romantyczna a zarazem zyciowa.
smutno mi, ze sie juz skonczylo:zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(
w dodatku teraz przegladam w necie materialy filmowe i z rozczarowaniem stwierdzam, ze tworcy nie byli wierni opisom zewnetrznym bohaterow:sorry:
 
Donkat, moja ciocia czytała i oglądała i powiedziała, że film to porażka w porównaniu z książką.
no niestety to prawda, ja obejzalam przez przypadek moze ze 3 odcinki
Donka jest jeszcze 3 powiesc Powroty nad rozlewiskiem, tu jest wiecej o Slawku (ciesze sie,bo rozczarowana bylam jak Goska zrezygnowala z niego, a tak podzialal mi na wyobraznie,ze szok!)
Ja mecze Kod da Vinci i mecze i zmeczyc nie moge. Zwodniczy punkt lyknelam,a z ta ksiazka zastoj
 
reklama
Justyna, Ty tez czytalas?
mam tez te 3czesc, ale jakos po przeczytaniu skrotu na okladce mnie nie zacheca, bo to opowiesc Basi z jej mlodosci, o tym co sie dzialo zanim Malgosia sie zjawila nad rozlewiskiem- tak zrozumialam skad wiec tam o Slawku???????? na mnie podzialal Janusz i wlasnie zaluje,ze w 3cz. juz o nich nie ma...
 
Do góry