reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

reklama
tak tak jest też film na podstawie tej książki . Ale ja go nie widziałam ale koleżanka mi mówiła że w filmie duzo pozmieniali i to już nie to.
Ale powiem Wam szczerze że w tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia
 
ja polecam ZWYCZAJNY FACET Kalicinskiej, tej od Rozlewisk... Tym razem nie jest to takie romansidlowate. dosc zyciowe. mnie momentami przerazalo, ze sa tacy niezrownowazeni ludzie
 
Odświeżam

Nie zgadniecie co ja ostatnio czytałam............"Ptaki ciernistych krzewów" kiedyś słyszałam że jest serial i zawsze myślałam że to "mydlana opera" ale książka jest dobra

Nie wiem czy pisałam ale mogę też polecić Jodi Picoult
"Krucha jak lód"
"Karuzela uczuć"
"Przemiana"-
to mi się kojarzy z filmem "Zielona mila" podobna tematyka
To są książki tej samej autorki co napisała "Bez Mojej zgody"

Kupiłam ostatnio " W głębi lasu" Harlan Coben i tez mnie nie zawiódł lubię jego książki jak ktoś lubi kryminał sensacja thiller to polecam tego autora czytałam jeszcze "Nie mów nikomu" "Obiecaj mi" i na półce czeka "Jedyna szansa" ale jeszcze nie zaczęłam.
 
reklama
Do góry