reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Laseczki powiedzcie mi a co myślicie o krzesełku uczydełku na prezent??
czy to ma sens czy nie bardzo?????? nie mam pojęcia co młdoemu ma kupi babcia no i mam jej wybrac co chcemy:-)

FISHER PRICE - __KRZESEŁKO UCZYDEŁKO__ - _KURIER (461624338) - Aukcje internetowe Allegro

aa co do mebelków i pokoju nistety został przełożony na styczeń:-( wyapdły niespodziewane wydatki:-( meżuś musiał zainwestować w oprogramowanie do kompa:-( no i lipa:-(
 
reklama
Sabinko, ja tez myslalam o uczydelku, ale u nas musimy poczekac - bo wyslalam zgloszenie do Klubu Szczesliwego Maluszka i dsostalam odpowiedz, ze nagroda zostanie wyslana do 30.11... a chcialam wlasnie uczydelko - hmm, ale zastrzegali, ze moga wyslac inna... np. taka zyrafe jak ma Kapik (z kuleczkami).

A co do pokoju, to pewnie tak mialo byc... moze w styczniu bedziesz juz w ciazy:-p:rofl2: powiem Ci, ze ja tez mysle o nastepnym brzdacu... i fajnie by odstep byl max. 2-3 lata...
A jak myslicie z pokojami, bedziesz urzadzac pokoik pod katem dwoch maluchow czy tylko Kapika... bo ja sie wlasnie waham:-D:baffled: w koncu mozna wsio przygotowac na obie pociechy... nam np. podobaja sie lozka pietrowe i na gornym taki a'la namiot - baldachim - no i kolorowe mebleki - chyba IKEA.;-)
 
Sabinko to krzesełko uczydełko...hm...jakoś nie mogę sobie wyobrazić dziecka siedzącego gzrecznie na tym krzesłku :-p;-)
niewiem ale jak nasze dzieci zaczną "latać" same to chyba to nie będzie przydatne:sorry2:
takie moje zdanie;-)

Anulko myślcie myślcie o następnym bobasku żebym sama nie była (próby trwają;-))- to może znów się spotkamy gdzieś na forum ;-)
 
Sabinko krzeselko uczydelko uczy kolorow,liczyc,alfabetu...wiec logiczne,ze nasze brzdace sa za male na to
ale...Hania krzeselkiem bawi sie juz od ok.2 miesiecy :tak:
bardzo jej sie podoba ze jak usiadzie on zaczyna grac
uwielbia wlanczac i wylanczac lampke:-D
wiec jako zabawka uwazam,ze jest super:-)

Anineczka ma jeszcze krzeselko to pamietam,ze tez sobie chwalila
 
Elbra, no mysle - ale poki co jeszcze musimy dokladnie przeanalizowac wszystko... jaki odstep najlpeszy i takie tam:-p wczesniej niz k. marca na 100% nie ma szans, bo min. 2 lata musi byc, a moze i 2,5 albo 3...
 
sabina moim zdaniem fajne te krzeselko, jak nie na teraz to moze za pol roku ale Kapik na pewno bedzie sie nim bawil i bedzie zadowolony bo jest super, ja je tez kiedys kupie....


mysmy w sobote wieczorem zamowili fotelik samochodowy maxi cosi tobi, (jak dobrze pamietam to bira ma taki sam,) w ramach prezentu urodzinowego
mojej siostrze spodobal sie pomysl i powiedziala ze 50 funtow mi dorzuci do tego fotelika :) takze lepiej dla nas...
a siostra dannego zamowila zgodnie z moimi zyczeniami ta zebre co ma women :-):-) tu jest taki sklep gdzie dziecko moze sie pobawic zabawkami, takze Davidek na niej siedzial i byl bardzo zadowolony...

brat dannego wiem ze juz kupil pelikana z FP takiego co mu sie wrzuca pileczki i mozna ciagnac na sznurku a reszta prezentow mi jeszcze nie wiadoma.......


anulka ja słyszałam że tak do 2 - 2,5 roku to najlepszy odstęp czasu....
ale to wasza decyzja.
 
Aniiulko Matt juz sie bawi dawno krzesełkiem.Wchodzi na niego,włącza sobie lampke,przekłada karteczki w książeczce.A później będzie oglądał w nim bajki (Antekj swego czasu nie siadała do bajek nigdzie indziej ).

Wisienko Matt ma tego pelikana.Fajna zabawka,ale tylko na 5 minut.Jak będzie już chodził będzie lepsza bo będzie sobie ją ciągnął za sznureczek ;-)
 
Laseczki powiedzcie mi a co myślicie o krzesełku uczydełku na prezent??
czy to ma sens czy nie bardzo?????? nie mam pojęcia co młdoemu ma kupi babcia no i mam jej wybrac co chcemy:-)

FISHER PRICE - __KRZESEŁKO UCZYDEŁKO__ - _KURIER (461624338) - Aukcje internetowe Allegro

aa co do mebelków i pokoju nistety został przełożony na styczeń:-( wyapdły niespodziewane wydatki:-( meżuś musiał zainwestować w oprogramowanie do kompa:-( no i lipa:-(
Sabinko no chciałam napisać ze Anineczka i Lilka maja takie ale juz napisały.
Ola teraz dostała właśnie z tego taką książeczkę rymowanke czy jakos i zajebicha krówkę-latarkę FP.Oba prezenty to narazie hiciory u nas:-)
 
Sabinka, to krzesełko jest super. Też kpimy taki Indze. Przymierzała się do niego koleżanki dziecka i była zachwycona:-):-)

Wisienka, mam ten fotelik i jak dla nas rewelacja. Nie zamieniła bym na żaden inny:-) Na pewno wart jest swojej ceny.
 
reklama
Do góry