reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

reklama
Martadelko, mi tam też się chce...;) ją zrobię z rodzinnych zdjęć . zalaminowanych :-)
a misie są super jakościowo, grube, służyły Hani , Wojtkowi , teraz miesiowi. Te granny mogą tyle nie pociągnąć. przynajmniej te co ją mam( misie rysie i puzzelki). jutro zobaczę czy są jeszcze myszki, takie małe można w podróż brać, czy do babci...
 
Ostatnia edycja:
mamoM super bryki! gdzie upolowałaś? u nas notorycznie koła odpadają... ale Kubi lubi takie małe metalowe resoraki z pepco za 3zl sztuka! je też oczywiście dobija :D ojjj marzą mi się takie fajne drewniane cuda!
 
kasiawilde ja wczesniej miałam piekny zestaw prawie 30sztuk ale plastików- popekały ze o odpadajacych czy pogryzionych przez Matiego kołach nie wspomne wiec musiały nas opuscic...
a teraz postanowiłam zainwestowac w drewniane bo beda na lata
kupiłam na allegro i na tablicy.pl
te które zamierzam jeszcze kupic tez z allegro
 
ja zakupiłam nobertowi ostatnio, ale już pewnie macie drewniana tablice i do tego dziecko dopasowuje cyferki, nie wiedziałam, ze mu sie tak spodoba, nawet cyfry zaczął powtarzać

a co moge jeszcze polecic to jeszcze dominice kupiłam taka książeczkę do rysowania po niej kredą po lini i jes ścieralna, po porstu bobma
 
reklama
Do góry