reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

Ostatnia edycja:
reklama
Też myślę o tym żeby podzielić i potem zamieniać zestawy, nie znudzi mu się i faktycznie jest ich za dużo.
Kupiłam też tanio kredki bambino w biedrze i są dla Miesiowych łapek najlepsze i najwygodniejsze z dotychczasowych! A trochę kompletów już mamy wypróbowanych:-p ( jestem fanką nie tylko książeczek, kredki to moja kolejna pięta achillesa:zawstydzona/y:)
 
Aestima Jesteś zdrowo zakręcona:-D ja mam jeden zestaw kredek (Crayola)
a właśnie kiedyś sie Ciebie pyt ale nie odp: Miesio na swoim stoliczku ma kubeczek na kredki, czy tam jest narysowany kotek???:-) jak tak - to gdzie kupiłaś?
 
Martadelko, crayolę też mamy i ... wiele, wiele innych:-D Tak są tam kotki, rodzice moi kupili mu bodajże w krakowie, kubek jest blaszany
 
reklama
Aestima - myślę, że my tez poszalejemy kredkowo w swoim czasie - nie wiedziałam, że są całe zestawy tych cieniowanych :zawstydzona/y:, na razie mamy Bica i Crayole świecowe - Młoda ma duże zużycie kredek :baffled: - takie 1 +. Może jakieś recenzje ?
 
Do góry