reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

Prezent od Chrzestnego pod choinkę - podobno b. fajna - na takim sympatycznym portalu dzieciowym czytałam - w domu mam nawet go na pasku ulubionych.
 
reklama
Poświątecznie mogę b. polecić dwie rzeczy
Puzzle 3D "Farma" - Zabawki | Księgarnia internetowa Weltbild.pl jak ułożymy całe puzzle- miesio uwielbia wtykać te 'figurki'

farbki z tchibo z pędzelkami P1200789.jpgP1200788.jpg Miesio codziennie je wyciąga i malujemy, wyciskamy a wciąż są pełne tubki! Super:tak: To teraz dla MIesia nr 1
 

Załączniki

  • P1200789.jpg
    P1200789.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 43
  • P1200788.jpg
    P1200788.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 48
:eek: to mnie pocieszyłąś dobra kobieto:-D zaspokoję Twojaciekawość za jakiś czas... jeśli nie zejdzie- nie wiem co zrobimy- pomalowany jest do skóry... całe długie pasma się zafarbowały jak się w nocy pocił (gorączka)
 
reklama
Za to mogę powiedzieć, że farbki z tchibo pięknie się spierają:tak: A już się lękałam o moje ulubione, sweterkowe geterki, w kórych Miesio po domu śmiga i które to były całe w farbkach...
 
Do góry