reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawowo..czyli wszystko o zabawkach i zabawach naszych dzieci:)

Doświadczenie mnie nauczyło, że najlepszą "zabawką" dla takiego malucha jest starsze rodzeństwo :-D

A na poważnie, to drewniane układanki, puzzle, sortery, autka, PCHACZE (super sprawa!), albo coś na sznurku do ciągnięcia :-)
 
reklama
Moje dziecko uwielbia piłkę i poprostu balony :)
jest jeszcze jedna rzecz przy ktorej bawi sie bardzo długo i w sumie najbardziej go ciekawi...kuchenka tefala Smooby
 
Albo piesek edukacyjny z Fisher Price, albo jakiś skoczek z panelem edukacyjnym, np. Arti. Poza tym wszelkie zabawy typu: a kuku, balony, chowanego, też się świetnie sprawdzają, uczą np. interakcji z innymi.
 
nie ma reguły która zabawka jest najlepsza i jaką kupić, wszystko zależy od dziecka i tego co go zainteresuje, możesz kupić super drogą zabawkę a dziecko i tak szybko straci zainteresowanie. Ja ze swich doświadczeń mogę powiedzieć że u mnie sprawdziła się np. Aktywne pudełeczko KI43000 - niekończąca się zabawa, błyskające światełka, zabawne dźwięki i słodkie melodie
dużo światełek, dźwięków -chyba dlatego w miarę długo ta zabawka była w centrum zainteresowania
 
Bajo mam w krakowie taki duzy sklep, i w sumie nawet mimo tego ze jest ograniczona liczba kolorow, bo zazwyczaj sa te podstawowe, czlowiek i tak nie moze oczu od tych zabawek oderwac.
 
wedlug mnie to taka ktora w zaden sposob nie stanowi zagrozenia dla naszych pociech. ja wybbieram zabawki ekologiczne z dobrej jakosci materialow . ja ostatnio przegladalam strony internetowe bo szukalam czegos porzadnego dla mojego mojej mamy wnuka i natrafilam na fajna zabawke Kuleczki Księżycowy Wędrowca.Labirynt składa się z metalowych spiral po których można przeciągać kuleczki o różnej fakturze i kształcie.Za podstawę labiryntu służy drewniana podstawka zaopatrzona w gumowe kółeczka. zabawka wspaniale rozwija koordynacje oko-reka. dorwalam ta zabawke na misialala
 
reklama
Do góry