reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
No a u mnie a raczej u Adasia teściowa zajrzała do buziaka adasiowego i stwierdziła że zęby się wcale nie przebiły ,że już je widać ale nie są jeszcze na wierzchu :-(Mimo to ja w to nie wierzę bo wg mnie trochę przebite przez dziąsła są i dzisiaj będę stukać łyżeczką :-)

A Tymusiowi gratulujemy ząbalka :-D
 
dziękujemy ciociom za gratulki:-)
Tymus bardzo cieszy się z ząbka i skutecznie próbuje go na mamusi
teraz jak karmię to proszę syna żeby nie zaciskał dziąsełek na cycuszku bo (szantaż emocjonalny) nie dostanie go więcej;-)
a maruda jest dalej więc to nie koniec cierpień
 
Tak sie zastanawiam, czy to może ząbek - dzis rano Szymek miał zakrwawione dziąsełko, ale cholera mała nie da sobie zobaczyć :no: nie wiem moze tylko podrapał sobie, chociaż nie sądze bo paznokietki ma obcięte. Fakt ślini sie okropnie od kilku tygodni, czasem strasznie płacze i nerwowo wpycha rączki do buzi. Czy to są oznaki idącego ząbka? :confused:



 
"Fakt ślini sie okropnie od kilku tygodni, czasem strasznie płacze i nerwowo wpycha rączki do buzi. Czy to są oznaki idącego ząbka? :confused:"

lemonka te objawy to jak najbardziej tyle że różnie długo to może u dzieciaczków trwać

a u nas z tym całym ząbkowaniem jakieś ropki pojawiły sie w oczkach i przemywam - mam nadzieję, że w nic gorszego to się nie zamieni
 
reklama
Ja również Tymusiowi gratuluję ząbka.Maks na razie tymi swoimi dwoma ząbkami jakoś mnie nie gryzie,specjalnie tego nie odczuwam,chociaz w palec już mnie ugryzł:-)
 
Do góry