reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
Jest i piąty :-) Pojawił się w sobotę. Wychodzą jak grzyby po deszczu :-D Tylko Asiulka bidna, bo od soboty trzyma ją kaszelek (dziś już niewielki) i katarek (dziś też już mniejszy). Nie mogła dzisiaj zasnąć, męczyła się 1,5 godziny :-( Dziąsełka dokuczają. Daję jej prawoślaz na kaszelek i Neosine, były inhalacje z ziółek, na katarek mam spray z wodą morską i Neosine (ale nie daje sobie aplikować :dry:), maść majerankową i żelik Bobodent. Ech, no i gorączka była w sobotę i niedzielę, prawie 40stopni :-(
 
ja odkryłam ostatnią czwórkę do kompletu, a trójki górne chyba tuż-tuż będą; więc już wiem skąd katar i kaszel; razem jest więc 12 ząbków:) i wczoraj pierwszy raz umyłam jej ząbki pastą dla dzieci, taka ociupinkę dałam dosłownie - podobało jej się!
 
U nas wychodza 5 .Jedna dolna jest juz a druga idzie .Alka ma goracvzke na wieczor i rozwolnionko,ze tylko smecta nam pomaga .Bylam u lekarza więc zadna to jelitowka czy cos w tym stylu.A spi tylko po czopku z paracetamolu.Za to wychodza migiem.Jeden zab okolo 4 dni .:-)
 
My ząbki pastą, zaczęłyśmy myć ponad pół roku temu. Teraz Martyna sama się upomina kiedy na szczoteczce nie ma pasty :) Czekamy jeszcze na piątki, więc obecny stan to 16 zębów.
 
reklama
Do góry