reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie a biegunka

Dołączył(a)
14 Maj 2023
Postów
5
Dzień dobry, proszę o porade. Córka ma 4 i pół miesiąca, od 2 tygodni jest bardziej marudna niż zwykle i sypia rowniez gorzej, przebudza sie w nocy częściej niż zwykle. Na początku myslelismy z żoną ze zaczal sie regres snu. Ale w tym samym czasie zaczely sie rowniez biegunki, a takze zona zobaczyla ze prawdopodobnie zaczely wychodzic pierwsze zęby, na razie są pod dziąsłem ale corke wyraznie to swędzi, probuje wkladac do buzi co sie da i mocno sie slini. Tak wiec albo na zly sen ma wplyw samo ząbkowanie, albo regres nałożył sie na ząbkowanie. Moje pytanie dotyczy biegunki. Czytalem ze ząbkowaniu towarzyszą biegunki, ale ta juz trwa dlugo (2 tygodnie) w dodatku w kupie od czasu do czasu pojawia sie tez sluz i krew. Co prawda corka sika regularnie wiec odwodniona nie jest, ale czy to normalne ze biegunka trwa az tak dlugo? Prosze o porade.
 
reklama
Kontaktowaliamy sie z lekarzem kilka dni temu powiedzial zeby na razie czekac. Z tego co czytalem to male slady krwi przy dlugotrwalych biegunkach sa dosc czeste, spowodowane sa podraznieniem sluzowki w odbycie.
 
Kontaktowaliamy sie z lekarzem kilka dni temu powiedzial zeby na razie czekac. Z tego co czytalem to male slady krwi przy dlugotrwalych biegunkach sa dosc czeste, spowodowane sa podraznieniem sluzowki w odbycie.
To radzę zmienić lekarza. Czekać? Zamiast badania robić? Mój pediatra niezwłocznie zlecilby serie wszystkich badań. Wiem, bo mieliśmy taka sytuację. Okazało się, że alergia pokarmowa. Po 3 miesiącach karmienia piersią niestety musiałam zmienić mleko na specjalistyczne
 
To radzę zmienić lekarza. Czekać? Zamiast badania robić? Mój pediatra niezwłocznie zlecilby serie wszystkich badań. Wiem, bo mieliśmy taka sytuację. Okazało się, że alergia pokarmowa. Po 3 miesiącach karmienia piersią niestety musiałam zmienić mleko na specjalistyczne
A byla krew czy sam śluz. Bo u nas czasami się sluz pojawia.
 
Wierzę, że tak Wam powiedzieli, bo nam trzech z rzędu "specjalistów" kazało czekać. Co prawda Córka miała półtora roku, ale jednak. Pojawiło się trochę krwi, śluz był od początku. Wszystkie leki od lekarzy zawiodły, dopiero kiedy dostałam ent.erol od farmaceuty z powołania, to biegunka ustała. Nie wiem co doradzić, chyba tylko to, żeby pójść bezpośrednio do dobrej apteki i tam się poradzić, bo z mojego doświadczenia wynika, że lekarz z zimną krwią będzie kazał czekać.
 
reklama
Do góry