reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

A my juz mamy 4!!!:tak::-) dwie dolne jedynki i dwie gorne:-)
kotku, najpier widac kreseczki biale a potem wyjdzie zabek. Dziaselko robi sie takie troszke bledsze kilka dni do przodu. Czasem mi sie wydawalo ze nic nie widze a poptem zabek wyszedl wiec musialam "cos" widziec.
 
reklama
Mam wrażenie że mojemu ząbkowiczowi cała góra na raz chce wyjść, biedaczek cierpi okrutnie, a z nim cierpią moje meble i kanapa - żadne gryzaki nie dają takiej ulgi jak podgryzanie stolika :baffled:
 
A ja nadal nie wiem co znaczy ząbkowanie...
Nadal nic się nie dzieje... Chyba trafił mi się model bezzębny...;-)
Kotku, a jak u Ciebie? Pojawiło sie coś w końcu?
 
Anielap, Zuzia ma jeszcze czas... W końcu wyjdą, nie mają wyjścia, hehe

Kotku, właśnie, a jak Laura? Coś się wykluło?

Szopka, chyba wiem, o czym mówisz - Karolina od kilku dni ślini się jak buldog i jest straaasznie marudna. Mam nadzieję, że taka męczarnia nie na darmo i od razu wyjdą ze cztery sztuczki na górze ;-). Biedactwa nasze:-(
 
A nasz szanowny aparat w koncu mial przeblysk i raczyla zadzialac.Amelka tez podeszla do tego bardzo powaznie i pokazala swoje 4 perelki.Myslalam ze ząbki beda po tatusiu ale niestety widze ze gorne jedynki to takie łopaty jej po mnie wyrosly.No ale miejmy nadzieje ze chociaz bedzie miala zdrowe jak ja:tak:
A oto nasze uchwycone ząbki:-D
 
A mi trooooochę smutno.... Zuzia jako jedyna z czerwcówek nie ma jeszcze żadnnnnych ząbków:-( A już 9 i pół miecha za nią:-(​
 
a tu dolne ząbki uchwycone w dniu dziesiejszym, u góry jedna jedynka, ale ją będzie cięzko uchwycić :)
 

Załączniki

  • ząbki.jpg
    ząbki.jpg
    63,6 KB · Wyświetleń: 19
reklama
może teraz bedzie wiecej widać :-) nie mam wprawy w zalącznikach, to mój pierwszy raz :zawstydzona/y:

anielap nic się nie przejmuj, ja od zawsze słyszałam że im później tym lepiej, a wyjść wyjdą na pewno :tak:
 

Załączniki

  • zabki1.jpg
    zabki1.jpg
    173,3 KB · Wyświetleń: 14
Do góry