reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
ooo ja bardzo lubię takie naleśniki ze szpinakiem...polecam troszkę czosnku zgniecionego dać do szpinaku:)

a my dziś na obiad amerykańskie pancackesy:)
 
Jola - wrzucasz na patelnie i z masełkiem przesmażasz, dodaj czosnek sól. Jak wystygnie można dodać jakiś biały ser, fetę (tylko wtedy nie sól szpinaku), albo samym smarować i zajadać:)
 
Oj jak ja uwielbiam taki szpinaczek :-)
ale najczęściej jem z makaronem - najbardziej lubię mrożony, ale w liściach i potem doprawiam jeszcze śmietaną i jakimś żółtym serem o ostrym smaku :-) no i koniecznie czosnek :-)
 
Za mną od tygodnia chodzi sałatka grecka z fetą i oliwkami i dziś na obiad szykuję z frytkami,szormą i sosem czosnkowym :p
Trzeba korzystać póki można,bo nie wiadomo jak będzie po porodzie i na co będzie można sobie pozwolić ;)
 
reklama
A ja właśnie oglądam na programie travel program "Kuchnie świata-Grecja" i też mi takie greckie smaki chodzą po głowie. Uwielbiam ich kuchnie.Swoja przygodę życia na emigracji zaczynałam właśnie w Grecji-9 miesięcy tam spędziłam i pokochałam ten kraj,klimat,ich muzykę no i oczywiście kuchnię. Dziś na obiad mam de voilaje(nie wiem jak się to pisze) ale na kolację chyba zrobię sałatkę grecka a jutro na obiad moussakę :)
 
Do góry