reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

a orientujesz się, czy to jest olejek typowy taki do wcierania, czy mają też wersję np do kąpieli? bo ja mam tak suchą skórę, że już nie wiem czym się smarować, żeby mnie nie swędziała...:( może takie kapiele by coś pomogły...
 
reklama
dziewczyny, wczoraj czytałam o tym bio-oil, ale średnie ma opinie wśród ciężarnych. ciekawa jestem jak będzie u Was. dajcie znać! mi jutro przyjdzie zapas kremu z gerbera.
 
Wykałaczka a można to w ciąży? Kiedys też robiłam ten pelling, ale teraz w ciąży przestałam, bo kosmetyki z kofeiną zakazane dla kobiet w ciąży i karmiących.
 
reklama
Annaoj - Nie wiedział o tym!!! Sprawdziłam w necie i (o ile jest to wiarygodne źródło informacji) to faktycznie nie powinno sie w ciąży stosowac kosmetyków zawierających kofeine.
Skasowałam juz posta, żeby nie popularyzować tego peelingu wśród ciężarnych, ale naprawde był fantastyczny :):-):-):-):-)
 
Do góry