reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zainteresowanie siusiakiem

Witam J a tez mam synka prawie dwuletniego i jego zainteresowanie siusiakiem jest takze ale tylko jak jest goly siedzi na nocniczku albo przy zmianie pieluszki , my napletek tez odciagamy zawsze podczas kapieli a co lepsze powiedziala mi mama o tym jak synek sie urodzil a nie lekarz a chyba to jego obowiazek pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie
Moj Kubus tez sie bawi siusiakiem i tez myslalam ,ze to cos zlego,,ale jak bylam na wizycie kontrolnej to lekarka mi tez powiedziala ze to normalne bo dziecko poznaje siebie i ze wszytsko w porzadku,,,,,wiec sie nie przejmuje tym bardziej ze widze z ejuz mniej sie nim bawi,,,:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
co do sciagania napleka to mi powiedziala,ze wcale nie jest to koniecnie jesli sie dziecku nic nie dzieje i ze nie potrzeba tego robic na sile bo to dziecko boli no i my w sumie nie mielismy problemow i do tej pory nie mamy,,,,,,
 
Bruno też bawi się siusiakiem jak jest goły ;p i woła : tati tati tati ... i pęka ze śmiechu :)
Udaję, że nic nie widzę .. ale jest to pocieszne - nie powiem :-)

Natomiast co do napletka to my nie zciągamy ... już wypowiadałam się na ten temat na wątku : Stulejka, sklejka ... i tam też dałam link do artykułu na portalu Centrum Zapobiegania Stulejki ... zapraszam do przeczytania .. mądre i warto wiedzieć :)

pozdrawiam mamy małych siusiaków :-D
 
Do góry