reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia dla dzieci i mam w Lublinie

reklama
Bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci organizuje Szkoła Języków Obcych dla Dzieci Mała Lingua na Sikorskiego. Moje dziecko uczestniczyło w Muzykowaniu Blabbersów. Są to zajęcia od 3 roku życia. Córka była zachwycona i nie chciała wyjść. Mają duży wybór zajęć językowych dla maluchów. :happy:
 
ciekawe gry i zabawy po angielsku prowadzą Panie w szkole językowej happy-english na szmaragdowej, ostatnio oprocz angielskiego dodali też hiszpański, zajęcia są prowadzone dla dzieci w różnych grupach wiekowych, najmłodsze dzieci mają rok, najstarsze 10, polecam gorąco! Moja córa bardzo zadowolona. To ich strona:Angielski dla Dzieci Lublin :: Informacje
 
Witam,
wiem że może nie na temat akurat w tym miejscu piszę ale bardzo zależy mi na opinii mam z Lublina.:-)
Co myślicie na temat kawiarni przyjaznej rodzicom? czy macie takie miejsca gdzie spokojnie możecie wjechac wózkiem, nakarmić przewinąć maluszka? gdzie obsługa nie patrzy krzywym okiem kiedy maluszek biega lub płacze? Gdzie mozna by się wybrać na kawę a dziecko bawiło by sie w kąciku zabaw? Są takie miejsca w Lublinie?
 
Też podbijam temat. Chcę wysłać dziecko na kolonię. Mama 11 letnią córkę, która lubi sport, ewentualnie też może coś językowego. Znacie jakieś fajne oferty?
 
marcelkakkk ja to bym Ci radziła żeby córka pojechała razem z jakąś koleżanką albo znajomą, zawsze byłoby jej raźniej niż z obcymi dziećmi. Moja znajoma co roku wysyła dzieci na kolonie ze szkołą tańca Lider, dzieciaki z reguły zadowolone wracają...
 
Dla aktywnych rodziców dobre są jakieś wspólne zajęcia, np. można iść na basen lub latem na słoneczny wrotków pojechać. My całą rodziną chodzimy do hotelu Agit, bo w tym samym czasie są organizowane zajęcia dla dzieci, co rodzic moze pojsc sobie na silownie lub fitness. Wspolnie lubimy tez trasami rowerowymi jeździć po Lublinie, pozdrawiam
 
Słyszałam, że jeszcze w sklepie later organiuzuja jakies warsztaty, ale to tylko plastyczne. Jakieś malowanki, decu, warsztaty artstyczne.
 
reklama
reklama
Do góry