reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Paulina to dopiero co odstawiłaś, to jeszcze trochę może ci się tam coś wahać ;)

postanowiłam zawalczyć ze swoim stresem i kupiłam sobie Relaks i Przyjemność, niby też podnosi libido :D więc będzie się działo, będzie zabawa :D
 
reklama
Hej Marta wypiła jak na razie tylko raz kilka kropel swojego moczu z nocnika i wkłada sobie palce między wargi sromowe. Ma też czasem takie akcje że biega nago i się przegląda w lustrach.
 
coż to chyba taki czas na poznawanie swojego ciałą i świta i uświadamianie sobie odrębności od innych - trudny i ważny czas u dziecka - ale który jest łatwy i mało ważny...?
 
Agusia przejdzie jej to.moze jest ciekawa swego ciala.moj tez przy myciu bawi sie czasem wacusiem.moj tez ma czasem takie pomysly ze glowa boli.w przedsz.w trakcie lezakowania poszedl do spiacej dziewczynki,dal jej poduszke na twarz i jeszcze na tej poduszce siadl.wogle jest niegrzeczny.nie slucha sie,robi na zlosc,przez 2tyg.ostro bil dzieci,moj m jak tylko sie polozy to odrazu po nim skacze i go bije.w domu co chwila jakies szkody robi.sika i robi kupe w pieluche.w przedsz.idzie i sika a w domu olewka.nic tam nie je.musze brac jedzenie do domu i karmic go zabawiajac naklejkami.3 swiaty mam z tym dzieckiem.wiec agusia nie przejmuj sie.mi sie wydaje ze jest ciekawa swego ciala i ze to normalne.niezwracaj na to uwagi przy niej.
 
krysiulek to jeszcze coś dokupiłaś z baby and mama med ?

Agusia może faktycznie mała ma teraz taki okres , że się "odkrywa" i sprawdza co i jak, pewnie niedługo jej przejdzie, na razie nie ma się czym niepokoić :)
 
reklama
agnieszka dokupiłam Relaks i Przyjemność na libido :)

a jak tam u was ogólnie dziewczyny ? bo mnie jakaś melancholia jesienna łapie, wczoraj cały czas padało
 
Do góry