reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
z wynikami to najlepiej do lekarza :)

strasznie szybko do mnie doszła puszka, dzisiaj rano kurier przywiózł mi do pracy Relaks i Przyjemność, mam nadzieje, że trochę mi pomoże, bo już tak zestresowana jestem, a przecież winem się nie będę opijać w trakcie starań :D
 
z wynikami to najlepiej do lekarza :)

strasznie szybko do mnie doszła puszka, dzisiaj rano kurier przywiózł mi do pracy Relaks i Przyjemność, mam nadzieje, że trochę mi pomoże, bo już tak zestresowana jestem, a przecież winem się nie będę opijać w trakcie starań :D

To jak ja - a przeciez przy takim napięciu jak coś ma się udać, też piję te zioła na Relaks i Przyjemność,a le to działa tylko na jakiś czas a potem znowu ci z pracy psują cały efekt - jestem przepracowana, przemęczona, ciągle zaziębiona i nikogo to nie obchodzi ze spię po 5 godzin...ja nie wiem co się z tym swiatem dzieje - wszystko przez ten krwiożerczy kapitalizm a gdzie człowieczeństwo sie pytam?
 
Wizytę u endokrynologa mam dopiero na początku lutego 2015. Ale jak do tej pory nie zadzwonili z przychodni to chyba dobrze jest. Wyniki usg dostałam od razu. Ja mam oryginał, a lekarz kopię
 
kurczę człowiek płaci co miesiąc składki , a na wizytę trzeba tyle czekać, to jest kiepskie u nas w kraju

ja czekam teraz na @, niestety ten cykl zaliczam do nie udanych, zioła nie pomogły się odpowiednio zrelaksować. Teraz czekam na rozpoczęcie mieszanki Płodność i w dalszym ciągu Femibion, tylko żeby nie było tyle stresu, to jakoś to pójdzie :)
 
hej wracam do was:) jesteśmy w czwartym cyklu starań ale czuję że znowu sie nei udało.. jutro mogę testować ale nie wiem czy jest sens....

kwiatuszku przykro mi ze znowu sie nie udało ale podobno do trzech razy sztuka.... trzymam kcuki

anecia ale te twoje dzieciaczki już duże!

kacha a ty nie starasz się o drugie?

agusia jak ostatnio tu byłam byłaś w ciaży szok! kuba ma już 8 m-cy! zazdroszczę

Mój Gabis jest mega słodki mówi co prawda nie wyraźnie ale już wszystko... jego refluks cofnął sie całkowicie. nie choruje w ogóle chce iść do przedszkola ale narazie nie ma takiej potrzeby bo i mijamy się zmianami w pracy z męzem więc cały czas któreś z nas jest z nim.. ale do 4 latków go już puszczę niech się integruje:)

CO TAM U WAS KOCHANE?

WITAM NOWE STARACZKI:)
 
Bafinka no czas leci nie ubłagalnie szybko :) Powiedz mi czy jakąś specjalną dietę stosowałaś na ten refluks? My nie możemy sobie poradzić u Kubusia z tym refluksem i wymiotami. Jest ich mniej, ale ja bym chciała żeby ich nie było wcale. Kubuś też kiepsko przybiera na wadze, nie mam dramatu ale ja się martwię :(
 
reklama
Hej dziewczyny :)
przyłączam się, bo też stosowałam antykoncepcję przez dlugich 7 lat, tylko że od 2lat plastry Evra..
i teraz też już 3 cykl staramy się o dzidziusia.. tylko że jakoś nam nie wychodzi..

i stąd moje pytanie ;) Jak to jest w końcu z tymi chormonami? Jedni mówią, że ok, po odstawieniu nawet sa większe szanse na ciąże
A inni, że : uhuhu droga Pani to tak pół roku do roku nic z tego nie będzie..
No zwariowac można:no:
 
Do góry