reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

jeju dziewczyny od wczoraj jakoś tak dziwnie się czuję, tak nawet sobie pomyślałam , że to może fasolka ? juz jakiś czas piją Regularne Cykle i całą tą resztę więc może w końcu zadziałało ?, nie mogę się doczekać testowania :)
 
reklama
agnieszka to trzymam kciuki, oby to był fasolek :D dawaj znać jak będziesz coś wiedziała

też piję to co Ty więc może mi tez się niedługo uda :)
 
hej dziewczyny:)
mamchorą tarczyce no i zamówiłam sobie Relaks.. i tak sobie myślę czy któraś może już to stosowała? czy faktycznie pomaga? bo tka zastanawiam się czynie zamówić jezcze innych:)
 
jeśli chodzi o Relaks i Przyjemność to ja tylko jedną puszkę sobie kupiłam w poprzednim cyklu, trochę relaksuję, ale już więcej nie domawiałam wolę te dwie inne puszki, są po nich konkretne efekty.
 
jeśli chodzi o Relaks i Przyjemność to ja tylko jedną puszkę sobie kupiłam w poprzednim cyklu, trochę relaksuję, ale już więcej nie domawiałam wolę te dwie inne puszki, są po nich konkretne efekty.
Ja teraz pije Płodność faza 1 i 2 - no i mam nadzieję, ze to juz ostatni a puszka przed zafasolkowaniem :)
 
kwiatuszek jak sie czujesz?

Ja jestem dopiero po owulce więc też odliczam i denerwuje się u mnie w pracy już 2 dziewczyny zaszły od wakacji a żadna z nich się nie starała! a ja co sie staram to nie mogę... do tego tydz temu moja siostra urodziła... także jestem kompletnie nakręcona na fasolkę i choć chciałabym odpuścić to nie umiem:(

Jak tam u was dziewczyny ? który dzień cyklu? agnieszka testowałaś?
 
reklama
Bafinka tak jest z reguly im bardziej sie chce tym dluzej czlowiek sie stara.ja jestem tego bardzo dobrym przykladem.wiem co czujesz bo mialam to samo jak inne zachodzily ot tak a czlowiek sie staral i glowil co jeszcze moze zrobic zeby sie udalo.uda sie napewno.musisz byc cierpliwa.
 
Do góry