reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciaze - walka trwa. Kraków

Witaj Basiek, chodzę do Milewicza w Krakowie. To bardzo specyficzny lekarz i nie można się zrażać po pierwszej wizycie. On dużo pracuje i czasem zasypia. Nie jest drogim lekarzem, a przeszłam wielu ginekologów. Tak jak dziewczyny pisały sama wizyta niewiele kosztuje (100 pln), natomiast badania owszem (3-5 tyś prywatnie w zależności gdzie będziesz je robiła). Milewicz jest dobry pod tym względem, że jest ginekologiem endokrynologiem i zajmuje się kwestią immunologii, więc nie musisz latać do wielu lekarzy. Jak pójdziesz do niego to da tobie i mężowi listę badań do zrobienia. Pogadaj z nim, by wziął cię do siebie na oddział na badanie macicy. Podobno czasem tak robi, a przy okazji poproś o kilka dodatkowych badań, które mógł by zrobić w szpitalu. Myślę, że da się dogadać. Zawsze odrobinę zaoszczędzisz. Możesz też poszukać immunologa, on zleci kilka badań. Musisz wiedzieć, że na NFZ będziesz trochę czekać, ale też da się wtedy zaoszczędzić.
Ostatnio pojawiło się też nazwisko lekarza Bartosz Chrostowski. Nie byłam jeszcze u niego. Mówią, że dobry. Przybycień, sama bym do niego poszła, ale do stycznia w Krakowie wstrzymana rejestracja. Wiele dziewczyn u niego urodziło zdrowe piękne dzieci.
Możesz też poczytać wątek poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne. Tam znajdziesz nazwiska lekarzy w całej Polsce zajmujących się leczeniem tej przypadłości, sposobami leczenia, badaniami i grupę wsparcia osób, które się diagnozują, leczą, są w ciąży lub urodziły już dzieci. Powodzenia

Ja tez chodzę do Milewicza już 4 lata :) Tobie pomógł?
 
reklama
Lui, chodzę do niego od maja chyba. U mnie duży problem z tarczycą i próbujemy ją unormować. Jak się uda, to poproszę go o stymulację cyklu. Mam wizytę w październiku. Mam problem z zajściem w ciążę, bo mam endometriozę i jestem na granicy policystycznych jajników . I tylko dlatego nie narzekam, bo wiem, że na ciążę zdrową i żywą tsh nie powinno być wyższe niż 1,5, a najlepiej 0,5. A ja mam prawie 4, czasem więcej, albo 0,01. Więc czekam. Jak się unormuje startujemy na całego. Już nawet myślę o inseminacji.
A ty miałaś stymulację? Sprawdzałaś drożność jajowodów? Masz komplet badań?
 
Do góry