reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

reklama
Kurcze ale wynalazek ten wózeczek zielono mi. Na pierwszy rzut oka mozna mieć obawy co do mocowania tych gondolek, choć pewnie to jest testowane itp. A ceny się nie dopatrzyłam :-(
 
myzko,dziekuje za linki, lece ogladac:tak: ale ty mi drugich blizniakow, ani tymbardziej czworaczkow to nie zycz:-D chyba bym sie wykonczyla, a w ciazy to bym jak slonica wygladala, jeszcze gorzej niz poprzednio:-D:wściekła/y:
 
Kurcze ale wynalazek ten wózeczek zielono mi. Na pierwszy rzut oka mozna mieć obawy co do mocowania tych gondolek, choć pewnie to jest testowane itp. A ceny się nie dopatrzyłam :-(

biorac pod uwage, ze tutaj testuja praktycznie wszytsko, to gondolki i mocowania na pewno tez testowane. Chociaz balabym sie zostawic malucha samego na tej wyzszej stronie, zeby mi sie z wozkiem nie przechylil do tylu, w koncu roznie to bywa:tak: za to bardzo podobalo mi sie w tym wozku,ze moze sluzyc jako pojedynczy. w koncu chlopaki beda kiedys same chodzily, a maluszek jeszcze nie, a jakbym miala kupwac wtedy wozek pojedynczy to powoli moglabym otwierac jakas wyporzyczalnie wozkow z ta moja kolekcja:-D
 
myszko!!!:-D:-D:-D te dwa pierwsze to juz jak takie male autobusy wygladaja:-D pokazalam mezowi to stwierdzil,ze sam nam takie cos zbuduje, mechanik sie znalazl:-D

a ten ostatni to bardzo ciekawy, musialabym sie tylko dowiedziec, czy jest opcja dolaczenia jednej gondoli dla maluszka.Wydaje mi sie,ze kiedys cos takiego widzialam, ale teraz nie wiem gdzie i jakos znalezc nie moge.
 
no to fajnie ze jest taka mozliwosc. Napisz moze do producenta.

A te dla czworki czy szostki dzieci to ponoc za granica sie w zlobkach uzywa :tak: Tylko nie wiem kto ma sile to pchac :szok:
 
reklama
Cześć dziewczyny ! czy któras z was posiada wózeczek coneco solar ? Prosze o opinie jak sie prowadzi ten wózeczek i do jakiego wieku dziecko może tak mniej wiecej w nim jezdzic ! A i czy podnóżek na którym dziecko stawia stupki niejest za wysoko i zabardzo w głąb wózeczka 1 Prosze o opinie na priv lub hajduga87@interia.pl
 
Do góry