reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

reklama
Dzięki Anetka, musze w takim razie coś kupic w tym rodzaju, albo może do sklepu się wybiorę... Chcę coś białego, albo kremowego, może ze sztruksu. Dzięki za link
A oto, jaki wózek kupiłam dla Natasi i Mata. Jednak proszenie o pomoc za każdym razem, gdy chcę wyjść z dwójką maluchów, odpada :-p:eek::confused2:.
 
PYSIU-wozeczek swietny,pierwsza klasa,bardzo mi sie podoba:tak:;-):happy:
ANETKO-dziekuje za te stronke,super sa te garniturki,moze i ja przez to kupie...
 
PYSIA fajny wozek :tak:, ja tez kupilam graco, juz powinien lada dzien dojsc, tyl sie rozklada na plasko, do tego mam nosidlo dla noworodka, mam nadzieje ze woz sie sprawdzi (jeszcze nie wiem kto go bedzie znosil z 2 pietra, bo wazy 18 kg :-p, chyba pozostaje piwnica)
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 127
STJEPA, PYSIA - fajne wozki :tak:.....
Widze, ze jednak wszyscy decyduja sie na dwuosobowki.....wcale sie nie dziwie,ja sobie nie wyobrazam wyjsc bez naszego pojazdu. Komfort niesamowity...w koncu mamuski maja tylko po 2 rece ;-)
 
wiecice jaka jestem zla........calkiem niedawno tzn 12 marca kupilismy malemu buty ...mam z ubieglego roku doswiadczenie ze pozniej brakuje numeracji....tygrys pochodzil w nich moze 3 tygodnie bo odkad poszedl do przedszkola to wiecej choruje niz wychodzi na dwor i cala skora sie pozdzierala ..................hhmmmm...zanioslam wczraj do sklepu zapytac sie co mam zrobic z tym fantem a sprzedawca mi mowi ze chyba tak musi byc i reklamacji raczej nie uwzglednia:szok:..............no wiecie co buty 150pln ...ale mowie zeby i tak wyslal do bartka...........i efekt taki ze teraz smigamy w tenisowkach:-)bo sandalek jeszcze w sklepach nie ma:rofl2::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry