reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy

Doggi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2010
Postów
9 358
Miasto
Zgorzelec
Pozwolę sobię założyć taki wątek ponieważ jest tu duża grupka mamusiek, które mają doświadczenie już z maluszkami, pielegnacja i ich codziennością ale jest równie duża grupa mamusiek, które wyczekują pierwszego brzdąca, i pomyślałam że warto byłoby poruszyć temat artykułów, które u was się sprawdzziły lub nie jak chusteczki, kremy, pampersy itp itp tip

Jeśli ten wątek to przesada to usunę go, jednak wydaje mi się że może być on bardzo pomocny każdej z nas, bo jednak recenzja od was/nas najlepsza :)
 
reklama
a to się dotyczy tylko niemowlaków? bo ja mam produkt, który mogę polecić, a używałam go dla tak mniej więcej już 1,5 rocznego malucha i do tej pory bardzo często z niego korzystamy: OSMOZACARE dezynfekująca antybakteryjna pianka do rąk. każdy inny żel może się schować :tak:
 
jak najbardziej jestem za, w końcu każdy członek rodziny bywa w potrzebie :)

z rzeczy dla niemowlaka napewno mogę polecić wilgotne chusteczki do pupci nivea te niebieskie! Sa elikatne, iealnie nasączone i nic a nic nie podrażniały Oli :) miałam też z dada i rossmana i pampersa i one wszystkie jakies takie sztywne mi się wydawały i zdecydowanie za mokre :)


na mężów polecam skórzany pas, najlepsze efekty daje chłosta raz na tydzień :D
 
Ostatnia edycja:
andżelika ja kąpałam na początku w nivea hipoalergicznym płynie ale Ola miala starsznie suchą skóre i musiałam uzywac emolium czy oilatum i te były spoko dla babajagi
 
reklama
Do góry