reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Wojtek miał w zeszłym roku Polar Bear. Kombinezon wygladał super, dość miękki, nie krępujący ruchów, ale jednak u mnie przegrał z Tchibo. Wojtkowi wiecznie śnieg nogawkami właził, kaptur nie tak fajnie wyprofilowany, troche za płytki. No i przede wszystkim wielokrotnie po zabawach na podwórku szkolnym miał przemoczone spodnie. Dla mnie do dyskwalifikacja. Choć może jakiś model ferelny.
 
a dobrze że napisałaś Mamoot bo ja właśnei przez weekend oglądałam zawzięcie różne kombinezony i kurtki...zastanawiam się nad Mariquitą bo mam dla Bartka i dwuczęściowy i jedno - będą noszone 4ty sezon i naprawdę baaardzo się sprawdzają
 
Ale to masz Mariquity, czy Mariquitę chcesz kupic? Bo nie załapałam.

Byłam dzis w Tchibo, ale te kombinezony tegoroczne nie bardzo mi pasuję. I to nawet nie chodzi o kolory, bo Wojtkowi podobały się te niebieskie spodnie i kurtka kraciasta. Ale jakas stójka pod szyja niska, brak sniegołapów w rękawach. Jakoś nie wzbudzały mojego zaufania.
W KappAhl kombinezon był świetny, Wojtek przymierzył - pasował idealnie. Ale cena! 500 zł.

Więc znów buszuje po allegro. Zastanawiałam się nad Mariquita właśnie. A słyszałyscie coś o kombinezonach Brugi i Procopino?
 
Mamoot mam na Bartka na 104 dwuczęściowy i na 110 jedno - po Karolu; i zawsze byłam z nich zadowolona więc i chcę dla KArola taki- albo samą kurtkę bo spodni mamy 2 pary z Lidla - na 122 z tamtego roku (takie trochę krótkawe ale do wysokich butów mogą być) i na 128 nówki nie śmigane - także kurtka wystarczy:) ale na razie czekam bo licytuję jakąś quadri foglio używaną - jak się nie uda to raczej na mariquite sie zdecyduje
 
Mamoot opinii o Quadri jako kombinezon zimowy nie znam, ale jako marka ogólnie - wiem że bdb, miałam i spodenki i bluzki tej marki i porównałabym jakosciowo do takiej półki jak marquita czy tchibo
kurtkę licytuję bo ładna no i tyle wiem, ze nie chińszczyzna- same nowe kurteczki kosztują ok 200 zł, ja licytuje zestaw ciuszków ale mi zależy bardziej na kurtce niż kombinezonie bo tak jak wspominałam spodnie mam a czy jakieś narty nas czekają nie wiem....a słyszałyscie że zima ma być ostra?
a jeszcze dla zainteresowanych Nasza oferta - od poniedziałku, 14.10. - Lidl Polska i Nasza oferta - Lidl Polska
 
A mi dzis koleżanka powiedziała, że w Reserved mają dobre kombinezony w dobrej cenie. Musze pójść i obejrzeć.
Te Lidlowe rzeczy wyglądają super. Tylko, że nigdzie blisko Lidla nie mamy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry