reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

ksiulka na moje zdecydowanie ta pierwsza...jak na początek :) powiem ci bardzo duzo rodziców decyduje się na tą sofkę..mojej siostry dzieci spały na tym dokładnie ta starsza od 9 miesiaca już tam spała :) od urodzenia nie lubiła łóżeczka wolała w wózku a potem właśnie siostra kupiła ta sofę :) było to 10 lat temu hehe ale bylo :p

tak patrzę na te drugie łóżeczko ja bym się bała że mała spadnie bo na moje to niskie one nie jest jak dla takiego maluszka :tak: no ale to tylko moja opinia:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
powiem szczerze że ja zdecydowałaby się na narożnik. nie przekonuje mnie ta sofa bo dziecko praktycznie śpi na podłodze. Mój Wiki od początku grudnia śpi na sofie ale powiedzmy że "dorosłej" (tzn. nie śpi na ziemi tylko wyżej) i tylko raz spadł z łóżka ale tylko nogami a dodam że jest bardzo ruchliwym dzieckiem
 
właśnie to spanie na ziemi mnie trochę zraża i zastanawia mnie czy ta pianka się nie odkształca chyba też nie wygodnie malcowi bedzie na tych składaniach spac sama nie wiem co wybrać a musze to zrobić qa tym tyg. bo oszaleje....
 
Ksiulka wierze Ci, ze ciezki wybor, ja pewnie niedługo bede stała przed takim dylematem..i zastanawiam sie tylko czy kupowac mu cos w tym stylu jak te ktore wstawiłas czy cos takiego, moze nie identyczne, ale w takim stylu BARDZO MOCNE ŁÓŻKO 'VICTORIA' GR.3,5cm 90x180

jesli chodzi o twoje pytanie to ja bym wybrała ta pierwsza kanape jesli chodzi o styl, bo materiał to wybrałabym w jednym kolorze taka kanapa bedzie słuzyła pewnie dłuzej niz to łozko ktore ja wstawiłam, i na tej zawsze bedziesz mogła sie z dzieckiem połozyc, a to jakis plus zawsze
 
o retyy.. co wy opowiadacie ;/
te sofy są beznadziejne!!!
spała któraś z was na takiej sofie ? ;/

Kasiulka, ja jak byłam mała :D hehe to miałam taką własnie sofę jak tak pierwsza, było to najgorsze łóżko jakie miałam w życiu ;OOO ;p
z tego co mi sie wydaje (w aukcji nie moge nigdzie znaleźć) ten materac jest zwykły piankowy, pamiętam jak rodzice kupili mi to łożko, jakieś 3-4 miesiące po zakupie materaz zaczął sie wygniatać, w rezultacie powstał dołek w miejscu gdzie najczęściej spałam hahahah to nie za wygodne ani tez dobre dla zdrowia ;]
 
misiunia właśnie tego się obawiam że się wyleży poprostu...
beti - zdecydowałam się SOFA MINI ROZKŁADANA - EKOSKÓRA !! (1973936195) - Aukcje internetowe Allegro tyle że nie w eko tylko materiał zdecydowanie lepiej sie spi pozatym moje dziecko złapało zajawkę na pisanie i z tego ciężko będzie zmyć a kolejna rzecz jakoś nie przekonują mnie te ekoskóry teściowa ma ładnie wygląda gdy się jej mało używa ale moim zdaniem dla dzieci się nie nadaje.
cena niższa niż ta amerykanka:)
Kasik tez myślałam o takim łóżku ale niestety nie wejdzie do wnęki gdzie mam łóżeczko jest w prawdzie 2gi pokoj który obecnie jest siłownią ale tam malego samego nie zostawię bo musi korytarzem koło schodów przejść by dojść do kuchni czy salonu a mieści mu się głowa między szczebelkami z balustrady i kolejna rzecz nie mam bramki na schody więć o wypadek nie było by trudno chociaż jak wyjdzie na korytarz to nie ma zajawek lecieć na schody jednak wolę dmuchać na zimne.

dziękuję kochane za odpowiedź napiszę w styczniu co to za wynalazek i jak się sprawdza bo czas oczekiwania 21 dni:szok: zamówiłam 2 kolorową tzn obicie w brązie a poduszki takie rude by troche rozjaśnić :)
 
reklama
a co kupujecie na wielkanoc na prezencik dla maluchów?
Ja zamówiłam takie kredki do pisania w kąpieli po wannie, bo Maks namiętnie rysuje.
Dla starszaków odlewy gipsowe do samodzielnego zrobienia i pomalowania:-)
 
Do góry