reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Chciałabym Wam polecić stronę z promocjami :
Promowskaz.pl - najlepsze promocje, oferty i okazje w jednym miejscu

Promowskaz.pl to nowy serwis społecznościowy przeznaczony dla poszukiwaczy najlepszych promocji oraz wyjątkowych okazji. Zastanawiasz się, co kupić na prezent, lecz nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy? A może szukasz konkretnego produktu i chciałbyś go nabyć w najkorzystniejszej cenie? To jest strona właśnie dla Ciebie!
Promowskaz wskaże Ci oferty uznane są przez innych za najbardziej interesujące, wyłowi przeceny w sklepach internetowych, jak również doradzi, co warto kupić w markecie za rogiem.
Wiesz o jakiejś ciekawej promocji lub przecenie? A może właśnie udało Ci się "ustrzelić" okazję życia?
Dodaj ją do promowskaz.pl - to banalnie proste, a dzięki Tobie ktoś inny może także zyskać. Pamiętaj, że promowskaz.pl jest tworzony wyłącznie przez samych jego użytkowników - im więcej nas tu będzie, tym większa szansa na znalezienie interesujących ofert. Dlatego dołącz do nas i podziel się z innymi promocją już dziś!
 
reklama
hej dziewczyny a ja chcialam wam pakoazac i pochwalic sie co kupilam synusiowi na gwiazdke i nie moge sie doczekac juz jaka bedzie jego reakcja jak dostanie taki prezencik :) TL TINY LOVE Jabłkowy ANDY Pierwszy Owoc GLS (1357217387) - Aukcje internetowe Allegro FISHER PRICE Przytulanka KONIK MORSKI + kurier GLS (1357433984) - Aukcje internetowe Allegro POZYTYWKA ZAWIESZKA PANEL USYPIACZ FISHER PRICE (1358002136) - Aukcje internetowe Allegro ma może któraś tego konika bo z niego jestem najbardziej zadowolona ale czy moj syn tez bedzie ? he
 
mam pytanie o nawilzacze powietrza? jakie polecacie: ultradzwiekowe czy parowy? i jakiej firmy?
Onionku! Ja mam nawilżacz ultradźwiękowy z funkcją jonizacji powietrza firmy HB - taka niebieska kulka - i jestem zadowolona. Włączam na noc córce i powietrze jest super.

Co do pleśni i grzybów to w instrukcji wyraźnie jest napisane, że nawilżacz należy myć raz w tygodniu.

22 marietta - z tych owoców to mamy banana - jest super!

Konik też mi się podoba! Napisz jak zda egzamin to może i ja wtedy zaszaleję i kupię dla Franka!
 
Ja musiałam kupić pralkę przed porodem- czyli 3 miesiące temu. Długo się zastawialiśmy jaki model, typ itp. W sumie padło na samsunga i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma bardzo dużo programów (od szybkiego prania- 30 min, przez bawełnę do prania bawełny dziecięcej). Mogę też zmieniać ustawienia aby wyszło na moje i ma program Ag+ - sterylizacja i pokrycie prania powłoką antybakteryjną. Cena była przystępna. A co do prania to piorę bardzo dużo- tak to już jest przy 2 dzieci.
Później się okazało ze nie tylko my te pralkę wybraliśmy bo i nasza siostra cioteczna i tez bardzo ją chwali.
Ja tez mam pralke samsunga juz pare lat i jestem z niej bardzo zadowolona i ma tez system nano to chyba to samo co Ag+
 
reklama
Do góry