reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

hej dziewczyny, potrzebuje jakis informacji w jakich sklepach z butami można kupić bardzo małe buciki? takie juz do chodzenia? może wiecie ?:) bo potrzebuje już kupić dla Mai, ale ona ma taka mała stope ze wszystkie nr 19 są za duże a mniejszych nie moge spotkach choc wiem ze są .. :p
 
reklama
misiuunia - w Daichmannie, widziałam Elephanten w rozmiarze 18, a czy malutka sama już chodzi, że chcesz jej buty kupić? Bo ja też się kiedyś zastanawiałam, ale dużo czytałam i dziecku najlepiej pierwsze buty kupić jak zacznie na spacerach chodzić. Jeżeli robi to w domu to najzdrowiej dla małej stópki by robiło to boso lub w skarpetkach. Adaś na spacerach siedzi w wózku, ewentualnie staje gdzieś na ławce, a chodzi tylko po domu - oczywiście nie sam jeszcze :-p:-D Trzyma się wszystkiego co pod ręką!

A odnośnie fotelika to my mamy Recaro Young Sport.
 
wiesz ona sama jeszcze nie chodzi, ale już od dłuższego czasu chodzi za rączki, jest bardzo ruchliwa i chodzi nie tylko po domu.. wcześniej na spacerach była w wózku, ale teraz jak zaczeła chodzić pod rączki to nie usiedzi, musze ją brać i wszędzie spacerujemy za rączki.. na boso nie da więc rady, teraz chodzi w miękkich bucikach bo nie mamy wyboru... ale to chyba nie jest najzdrowsze ;/. chciałam jej nawet takie papućki zwykłe narazie kupić żeby tylko miała na podwórko .. ale nie ma takich małych ;./
 
No to zajrzyj do Daichamana tam widziałam 18 bo te miękkie buciki to koszmar dla chodzącego dziecka! Jak dobrze, że mój na dworze jeszcze się nie rwie do chodzenia, a może inaczej jak chce wyjść to go zagaduje lub czymś zajmuje :-D:-p
 
hej dziewczyny, potrzebuje jakis informacji w jakich sklepach z butami można kupić bardzo małe buciki? takie juz do chodzenia? może wiecie ?:) bo potrzebuje już kupić dla Mai, ale ona ma taka mała stope ze wszystkie nr 19 są za duże a mniejszych nie moge spotkach choc wiem ze są .. :p

misiuunia zajrzyj na ta stronke Befado - Sklep internetowy
 
oglądałam buty tej firmy, ale niestety najmniejszy rozmiar i tak jest za duży
za to znalazłam buty firmy Primigi, rozmiar 18 ma dł.wkładki 10.80 cm ale cena poraża... szkoda mi tyle pieniędzy tylko po to żeby mogła po podwórku latać za rączki ;/ nie wiem co robić, narazie na siłę przetrzymuje ją na spacerze w wózku albo zajmuje na huśtawce :p
 
misiunia ja kupowałam buty w daichmanie tam były sandałki nr 18 ja kupiłam bo Kacper często wychodzi z wózka a to na placu zabaw chodzi a to jak na rower wyjdziemy to też musi podreptać mam takie buciki na suwak ale je non stop zdejmował chociaż teraz ma na rzepy to też nauczył się odpinać i muszę go pilnować bo już dwa buciki z wózka wyrzucił a ja gapa nie zauważyłam i było po bucikach:crazy:
 
te buciki 18 w deichmanie są za duze! ;/ jedyne co znalazłam te primigi ale nie będe kupować takich drogich butów skoro jeszcze nie chodzi sama.. trudno będzie dreptać boso i tylko w domu jak narazie ;/
 
reklama
ja na chwile dac cynka ze w rosmanie pieluszki pampers 2paczki po 70szt i paczka chusteczek pampers jest za 85 zl przynajmniej u mnie i jak sie pytalam to w pomorskim wojewodztwie tez :D
 
Do góry