reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Klaudyna może te za 20 zł były mniejsze bo ta Twoja to jest bardzo długa a ja kiedyś gdzieś oglądałam to też mi się wydawały dużo mniejsze ale ceny to sobie nie przypomnę
 
reklama
Pisałam na głównym ze zastanawiam się nad dostawka taka jak Klaudyna ale nie, chodziło mi o taką jaką Antus ma: ) jeszcze nie zamówiłam ale się przymierzam zobaczymy jak Nikos będzie chciał chodzić bez ale Mar nie to widzę
 
Ja sie caly czas zastanawiam nad to dostawka, tylko ze u nas to na krotko bo corka juz 17,kg wazy, nie wiem tez czy ona nie jest na nia za duza :/ chce chodzic na dlugie spacery a Julia zaraz marudzibze ja nogi bola...
 
Martita ta deska jest do 20 kg ale 3 kg to Julia będzie przybierała jeszcze dłuuugo. Może warto się zastanowić nad deską. Jak nie wiesz czy mała będzie chciała stać na niej to może warto poszukać używanej na olx
 
reklama
Do góry