reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

A my licytujemy coś takiego ale używaną, tylko chyba ciut inny model ale tez hustawka do 9 kg a potem ściąga się krzesełko i jest do 18kg. To krzesełko mozna też osobno jako leżaczek i bujaczek używać. Bez huśtawki widzę że nie wyrobię:-D no mam nadzieje że polubi:-p

FISHER PRICE P6948 HUSTAWKA LEZACZEK + POZYTYWKA ! (1173243286) - Aukcje internetowe Allegro

Jeszcze muszę matę zakupić a grzechoty do wózka zobaczę jak będzie na spacerach, czy wystarczy jej piękno przyrody czy nie:-D

tiffi bardzo fajne rzeczy masz;-)
 
reklama
agatka fajowe te bodziaki
jedyneczka a tak tak znam tą bujawkę właśnie nad nią się zastanawiałam, ale perla jakoś odradzała, aja chciałam leżaczek z wibracjami (choć nie wiem sama dlaczego), a jeśli chodzi o te bujawki to starsze modele chodzą po ok 200-250zł a nowsze czyli te co pokazałaś nie wiem. Myślę, że to fajan rzecz choć ciężko powiedzieć czy dziecku się będzie podobać

Acha i jeszcze wylicytowałam 10szt zabawek używanych za 35zł (m.in cykada FP, jabłko tiny i inne pierdółki), wylicytowała (ale to na później) żyrafę z FP z klockami sensorycznymi i jeszcze kula pełzak (taka, która pomaga w raczkowaniu jak dziecko się do niej zbliży i spróbuje złapać to kula zwiewa) - nowych nie kupuję bo po pierwsze drogie, a po drugie nie wiem czy małej się spodoba a jak nie zawsze można sprzedać
 
tiffi- z tych wszystkich zakupów to zając z bijąceym sercem sprawdza sie najlepiej. Jak juz mały jest marudny albo w nocy jak mu cos sie przysni to to seduszko naprawde go uspakaja- ma czujnik ruchu i słosu. Zaczyna bic przez 5 min jak mały zaczyna płakac albo się trzepotać w łożeczku.. To było najlepiej wydane 100zł. Tylko baterie te od nowosli sa słabe i po 2 dniach uzywania trzena było kupić nowe( 2 paluszki) i teraz na alkaiczych śmiga i śmiga. A jak juz bedzie duzy to wyjmie sie środek- to urzadzenie i poprostu bedzie miał maskotke. Zastanawialiśmy sie jeszcze z tej serii nad żółwiem bo tez nam sie podobał ale staneło na króliczku.
Tak czy siak bez królika nigdzie sie nie ruszamy a w nocy jezst wazniejszy od smoczka:-) Juz nawet zauważyłam ze jak królik się wyłącza to Tymus zaczyna stękac i uspakaja sie jak spowrotem sie włacza i tak w koło macieja.:-D
 
tetina ciekawe jest to co piszesz o tym króliczku, właśnie byłam ciekawa czy to działa
agatka myślę że na wiele zabawek jest po prostu za wcześnie, więc trzeba czekać

Ja na allegro wylicytowała trochę przez przypadek taką matę siedzisko ELC, taką matę do raczkowania i jakiegoś szeleszczącego krokodyla.
A mam do was pytanie czy takie zabawki da się w ogóle prać, które są np materiałowe, ale zawierają też baterie???
 
tetina czy kupowalas tego kroliczka na allegro?moglabys podac linka,bo ja szukam i szukam i znalezc nie moge.Moze u nas tez by sie sprawdzil,poki co hustawka z fisher price sprawdza sie u nas rewelacyjnie,mala interesuje sie krazuzela,wpatruje sie w nia i pieknie zasypia bujajac sie.
 
kama- kupowałam w sklepie. Kosztował 115 zł - 5% rabatu czyli 109 i miałam od ręki ale juz podaje link z alegro na alegro kosztuje 99zł praktycznie u wszystkich dostawców + koszty przesyłki
Mam dziecko// Królik z bijącym sercem STERNTALER (1155312192) - Aukcje internetowe Allegro
a tu taj na licytacji masz pokazane prawie wszystkie zabawki z tej serii
STERNTALER KATINKA Z BIJĄCYM SERCEM -KURIER W24 H (1174970011) - Aukcje internetowe Allegro

a gdybyś chciała znaleść wszystkie te aukcje to wrzuć STERNTALER w wyszukiwarke allegro ( są w zabawkach dla nie mowląt -pozytywki ) i ci się pokażą :)
 
Ostatnia edycja:
kama- kupowałam w sklepie. Kosztował 115 zł - 5% rabatu czyli 109 i miałam od ręki ale juz podaje link z alegro na alegro kosztuje 99zł praktycznie u wszystkich dostawców + koszty przesyłki
Mam dziecko// Królik z bijącym sercem STERNTALER (1155312192) - Aukcje internetowe Allegro
a tu taj na licytacji masz pokazane prawie wszystkie zabawki z tej serii
STERNTALER KATINKA Z BIJĄCYM SERCEM -KURIER W24 H (1174970011) - Aukcje internetowe Allegro

a gdybyś chciała znaleść wszystkie te aukcje to wrzuć STERNTALER w wyszukiwarke allegro ( są w zabawkach dla nie mowląt -pozytywki ) i ci się pokażą :)

Zamówię żółwia, bo mi się podoba :-)
A ja kupiłam kolejny komplet pościeli dla malucha 3-cz.POŚCIEL/POŚCIELE 100x135 DLA DZIECI !!!!! (1172948957) - Aukcje internetowe Allegro w owieczki.
 
reklama
Do góry