reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

tak, elwi ma osesje ;-)
Julita, jak Maja coś pięknego narysuje na tablicy to zrobisz fotkę :-)


u nas to na pewno zestaw autek bedzie resoraków :-p
i moze pościel z samolotami, zobaczymy ;-)
 
reklama
A to wchodzi jakiś katalog z zabawkami w Biedronce?
Od kiedy?

Ja jestem całym sercem z elwi! Wielką część obrazków dzieci mam schowaną. Masakra ile tego jest. Czasem oczywiście wyrzucam, ale są też takie perełeczki, że tylko w ramkę. Większość oczywiście jest prac Jagody, bo ona lubi rysować i malować, a Jasiek nie bardzo, ale jego obrazków też troszkę mam.
 
Oleska chyba od 18tego wchodzi

ja jeszce nie przejrzalm ulotki zabawek stonki,obejrze w realu bo na necie nie moge sie skupic:sorry:
jakos sprezcyzowanych pomysłow nei mam
,Wiki chce xbox-kinect czy cos w tym stylu,nie znam sie na tym:eek:a Ola chciala gitare i juz ja ma wiec na razie nie wiemy,moze cos do pokoiku dostanie

co do rysunkow ja tez zostawiam(te ladniejsze) ale spora czesc musze wyrzucac bo miejsca by braklo:-D
 
Ja tez zostawiam częśc rysyunków. Mam cała grubą teczkę. Wymysliłam sobie, ze jak sie przeprowadzimy to w nowym domku w pokoju do zabaw dla dzieci powiesze kilka w antyramach ;)
 
tysia u nas mloda dostala te gre marcheweczka na urodziny:)

pisalam wam kiedys ze poszukuje stroju Myszki Minni ale w sklepach nic na alegro takie sobie i zapomnialam na śmierc o ciuchaczach tak wiec wybieram sie w poniedzialek ma rundke po ciucholadach;p
 
Zapytaj Agnieszki gdzie kupila tem dla Nadii bo cos mi swita ze byla Mini na jakiejs zabawie karnawalowe...dobrze mi swita? bo zaczynam miec watpliwosci czy nie pomylilam z kims innym :-)))
 
reklama
Zapytaj Agnieszki gdzie kupila tem dla Nadii bo cos mi swita ze byla Mini na jakiejs zabawie karnawalowe...dobrze mi swita? bo zaczynam miec watpliwosci czy nie pomylilam z kims innym :-)))
nie pamiętam czy Nadia też była MINI ale Agusia Wiolan to na pewno :)
 
Do góry