reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

a ja lalke Lote albo owieczke:)
bardzo fajna ta posciel,tez musze kupic jakas na zmiane.

tylko przypadkiem nie kupuj dwustronnej biało-czarnej, ponieważ strasznie w praniu farbuje. My z M-kiem mamy identyczną dwustronną. Moja mam klnie jak ma ją prać, bo pościel i ręczniki pierze mi mama jeszcze starym sposobem naszych babć, czyli najpierw gotuje w kotle a potem dopiero pierze, krochmali i oddaje do magla.
 
reklama
Kurcze wy takie zaopatrzone a my mamy 3 grzechotki najzwyklejsze:-D Ale póki co wpatruje się w nie bacznie:-p No i z Emi mam wypas bo ta to ma małej co pokazywać:-)

tiffi no widzisz nie pomyślałam żeby szukać na allegro zabawek , zwłaszcza mój oszczędny (żeby nie powiedzieć skąpy:-D) M się ucieszy ;-) Ale nie wiem tez co z praniem rzeczy na baterie, chyba tylko na wilgotno szmatką bo nic mi nie przychodzi do głowy:baffled:
 
ja mam dokładnie ta posciel w owieczki tylko rozm 120na90 i powiem ze mały bardzo sie w te owieczki na ochraniaczu przygląda:) super to wyglada na zywo

jedyneczko - te maskotki z bijącym serdyszkiem normalnie mozesz prać w pralce bo to urzadzenie co bije sie wyciaga z środka zawki (zabawka jest z tyłu zapinana na rzepy). Jest całkowicie wyciagane bo na dole tego urzadzenia jest wł-wył bicia serduszka bo inaczej cały czas podczas spaceru czy w aucie gdzie trzesie by mi bił a baterie dośc szybko by się zuzyły.
 
Ostatnia edycja:
tetina fajnie że u ciebie się sprawdza ten pluszak
agatka ja nie mam jeszcze żadnej pościeli (ale nie mam też łóżeczka jeszcze)
jedyneczka no wiesz ile takie małe dziecko skorzysta z tych zabawek nie dużo wiec szkoda kupować nowe w takich ilościach, a nie chcę jakichś takich rupiecie, więc wolę coś fajnego używanego.

Mój M żartuje że mam nowe hobby alleegro, ale taka prawda atrakcji ci ja nie mam żadnych.
Dzisiaj dokonaliśmy zakupu dla małej za całe 249zł - dostała szczepionkę (tylko nie wiem czy jest z tego powodu zadowolona)
 
jedyneczka nie łam się, moja Lilka też na stanie posiada kilka zdobycznych grzechotek i mega wielkiego misia -też prezent, matka sknera nic jeszcze nie kupiła:-) słyszałam, ze powyzej msca dopiero powinno się dostarczać jakiś mocniejszych bodźców, więc dopiero planuję skok na allegro:-)
 
no to skoro powyżej miesiąca to ja już mogę szaleć :-D
Ale chyba się wstrzymam - mała fascynuje się oknami, i kloszem w kuchni. To co ja się będę starać. Dzisiaj dostrzegła mój telefon, tak się zzezowała na niego, że nawet kupę wycisnęła. Nie wiem, może on ma jakieś cudowne właściwości ? :-)
 
kropa mam prośbę- z tego co pamiętam pokazywałaś linka do karuzeli nadającej się do łożeczka turystycznego-czy w końcu kupiłaś tę karuzelkę, czy się sprawdza? i moja prośba o linka, bo z tego zapisanego przeze mnie strona przedmiotu wygasła i nie mogę znaleźć:-)
 
reklama
Do góry