reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
patipaula ja mam taki sam leżaczek i muszę powiedzieć że mała na początku nie chciała siedzieć a teraz to główny mebel.
ewelad Lila ma już widzę przygotowane ubranko - jak spojrzałam to wiesz od razu mi się skojarzyła z wiosną - ach jak ja bym chciała by była wiosna
jedyneczka ja się zastnawiałam czy nie kupić nosidełka typu Mei Tai kiedyś czytałam i wiele osób chwaliło


Co do huśtawki ja się zastanawiam czy ją sprzedać czy może zostawić dla kolejnego dzieciaczka - może ono będzie się chciało huśtać.
Teraz zastanawiam się nad krzesełkiem, miałam kupić takie pasujące od mebli, ale tweenie uzmysłowiła mi, że nie ma pasów do zapięcia, a co racja to racja -mogą się przydać.
Co do zabawek i innych ustrojstw to muszę powiedzieć, że leżaczek sę sprawdził (taki jak wklejała patipaula), a huśtawka nie bardzo, z zabawek moje dziecię lubi bardzo tą zabawkę * LAMAZE Pluszowy Ogród od 6 m edukac. teraz -10% (1319837074) - Aukcje internetowe Allegro
i lubi tą grzechotkę
TINY LOVE GRZECHOTKA KWIATEK I SŁONECZNIK -GDAŃS (1324605981) - Aukcje internetowe Allegro
 



ja zakupiłam z womaru takie nosidełko:
Womar, DWUKOLOROWE nosidełko N13 Zaffiro Spring (1335411683) - Aukcje internetowe Allegro

u nas się sprawdza - mała lubi w nim przebywać jedynie co to mamy jeszcze nieprzećwiczone "wychodzenie" z nosidełka a tak to ok - ładnie podtrzymuje plecki, jak dobrze szelki się wyreguluje to bardzo stabilne jest - dizecko się nie przechyba do tyłu a ma troszkę luzu i swobody nic jej nie uwiera no teraz jak zaczyna ząbkować fajnym rozwiązaniem jest frottowy śliniak przypinany na rzepy. Nie próbowałyśmy jeszcze pozycji - "przodem do świata" bo Karolka jeszcze jest za mała ale generalnie my jesteśmy zadowolona. Acha... na mojego M też pasuje a jest taki miśkowaty z brzuszkiem:)
 
dziewczyny mam pytanie-kiedys ktoras z was wrzucala linka do takiego spiworka na allegro do wozka.ja sobei zapisalam w zakladkach ale strona przedmiotu zostala juz usunieta. a chcialam zakupic... a pamietam ze tamten mi sie spodobal bardzo.moglybyscie jeszcze raz wkleic?... :-)

poza tym ten lezaczek z fisher price do 18 kg (mam go od poczatku-z allegro za prawie 250 zl-najtaniej wtedy-w lipcu) jest teraz w promocji w tesco za 218 zl jak was to interesowalo. no i przy okazji jak patipaula polecam go bardzo :tak:

Też mam ten leżaczek od początku i jest super. Cena w Tesco jest fajna, ale w najbliższy weekend, będzie chyba jeszcze fajniejsza. Wszystkie zabawki 20% taniej, ciekawe czy fotelika też to dotyczy? Co prawda promocja jest nocą, ale może będziecie zainteresowane: Nocą zabawki 20% taniej - Produkty - Tesco
 
Jedyneczka ja mam takie Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko SUNNY N12 ZAFFIRO i ciężko powiedzieć pare razy nosiłam Frania w tym i nawet raz zasnął ale jakoś nie mam gdzie go w tym nosić a po domu to bez sensu bo i tak nic nie można zrobić. Może przodem jak już będę mogła go nosić to więcej to wykorzystam albo jak by było lato to nawet na spacer a tak to nie bardzo.
 
Właśnie wróciłam z "Nocy zabawek" w Tesco - co prawda Radkowi zabawek nie kupiłam - podejrzewam, ze i tak dostanie tego badziewia na gwiazdkę dużo - ale obkupiłam dzieciaki "rodzinne" i chrześnicę, wiec od tej strony na święta jestem gotowa. Radziowi za to zakupiłam trochę ubranek, i najważniejsze - polecam - super śliniak z rękawkami zakończonymi ściagaczem, zapinany pod szyją na rzep (miałam zawiązywany, kiepska sprawa :( ), na zewnątrz bawełniany, od spodu ceratkowy taki. Bardzo przydatna rzecz mamusiom, które już karmią marchewką - u nas już jeden bodziak i koszulka na straty - marchewka się nie odpiera :(
 
reklama
Do góry