reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
ja miałam 3 opakowania, 2 z hartmanna albo seni (nie pamiętam) i 1 bella i już na siłę w domu zużywałam, bo by mi starczyły dwa. Normalne podpaski to była dla mnie mega ulga. Ale oczywiście przed porodem zapomniałam kupić :D
 
Niema co niewiadomo jakich zapasow robic wazne zeby miec ze soba i w domu jakies mniejsze wieksze podklady podpaski,bo majty te siatkowe tez juz mam;p
 
A no właśnie- pod czym spać będą Wasze dzieci?? Bo ja już sama nie wiem :-\ mam taki śpiwór do spania, kocyk, i takie coś cienkiego ala kołdra choć takie wiecie płaskie prawie.... Ale tak do końca mnie żadne nie przekonuje :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tekila85 u mnie na początku becik się sprawdzał. Teraz też tak kupiłam - becik, otulaczek i potem śpiworek.
Kolderek nawet nie kupiłam jeszcze. Kocykami jakby co będzie się docielac ale u mnie w domu to aż za ciepło.

Tak sobie myślę ze becik kupię jeszcze jeden cienszy jakiś najtanszy do szpitala.

U mnie w szpitalu nie kazali tych gatek nosić, zapytam czy się coś zmieniło. Bo wyrzuciłam wszytkie co miałam kupione.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę miała spiworek i na to kocyk. Do wózka też mam spiwirek i będę kocykiem przykrywać. Kołderkę też kupilam ale to na za jakiś czas :)
 
Na codzień lepiej pupy nie smarować bo się przyzwyczaja. Lepiej wietrzyc. Na odparzenia u nas alantan zielony lub linomag ale to loteria różne są dzieci. Można poprosić w aptece o próbki zamiast kupować wielkie opakowania potem wyrzucać.

Ja właśnie po cc tylko w szpitalu kilka dni tych grubych wkładek uzywalam. W domu już dużych podpasek. Ale planuje SN teraz więc mam do domu dwie paczki, a w szpitalu zazwyczaj są te wkłady dostępne

Tekila mój spał (teraz planuje tak samo jak mały to zaakceptuje) najpierw w rozku i ppd kocykiem jak zajdzie potrzeba potem wdroze Spiworek i kocyk zależy od temperatury. Tak do roku potem kolderka dopiero.

 
reklama
Do góry