reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

Karola superancka ta sukienka :tak: kurteczka też fajna, uwielbiam ten kolor:-)

ja już musiałam zmienić staniki po raz drugi....:zawstydzona/y:mam nadzieje, że juz po raz ostatni:-D następne już będą do karmienia mam nadzieję
 
reklama
no właśnie te cycki ja muszę iśc koniecznie po 2 staniki bo moje mnie już wkurzają a ostatnio kupiłam sobie sukienkę i czekam na kurtkę.

Trendy mama Mała czarna na każdą okazję 6 kol L/XL (1410879214) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

LISA bądź piękna mamą wysyłka L 0 zł fiolet (1414116777) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy zobaczymy jak leżt nie kupiłam od tej osoby tylko ze sklepu internetowego ale tu nie mam do niego linka bo to komp. teściówki.mam nadzieję że nie będę wyglądać jak na tym 2 zdjęciu bo tam jakoś mega grubo ta babka wyszła.


Karola kupiłam właśnie taka samą sukienkę....:-D:tak: bardzo mi sie podoba, ciekawa jestem jaka ona będzie jakościowo, no ale nie jest jakaś super droga wiec co będzie to bedzie..

kupiłam w reserverd jeszcze dwie bluzeczki - jedna taka tunika dopasowana za 30zł, do tego leginsy śliskie i druga w granatowa w róze malinowo białe....motyw na niej jest taki jak na bluzce 46 Reserved - Carnival Baroque, ale sam model inaczej wyglada

Wolfia jak odbiore sukienkę od cioci to zrobię zdjęcie i wkleję...jak mi sie uda...:sorry:
 
no jakość całkiem spoko zależy jak w noszeniu bo jeszcze nie nosiłam.
ja ostatnio też zmieniłam stasiory w H&M kupiłam 3 różne ale dwa zwykłe polecam bo są gładkie zapinane na haftki 3 od tyłu i boki zew. wyżej zabudowane trzyma się bosko kosztowałok 60zł i kupiłam takie do karmienie w niebieskie paseczki ala marynarski ale też fajnie leży.tylko wiadomo to nie to samo co usztywnianny po całości ale jest spoko.
no i jeansy kupiłam i pierwsze ubranko dla dzidzi-niestety róźowe nie przeszło ale za to biały złamany welurowy dresik z wyszytym jeżykiem.
 
Ja trochę poszalałam po wypłacie..
kupiłam tunikę, dwa sweterki - takie narzutki, rybaczki i spodnie jeansowe, bo te co dostałam od szwagierki to są dobre, ale po domu - a jedne nawet niewygodne..
 
Bardzo ładna i kobieca ta ciążowa sukienka :tak:

A ja wreszcie kupiłam czajnik elektryczny, jakiś czas temu Was się radziłam jaki polecacie. Szukałam, szukałam i znalazłam taki full wypas :-) a do tego cena przywoita - ja zapłaciłam 209 zł, choć można i spotkać cenę 399 zł :szok:
nowy czajnik KRUPS PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody
Dla nas funkcja grzania wody do określonej temperatury jest bardzo przydatna, bo pijemy często zieloną herbatę, a jej nie zalewa się wrzątkiem. Inne fukcje też się przydadzą napewno:tak: Mógłby być większy, no ale nie znalazłam większego w tej cenie z takimi funcjami. We wtorek powinien dotrzeć.

A i jeszcze kupiłam sobie w Biedronce takie młynki (za 19,90 za sztukę) do soli i pieprzu:
MŁYNEK ELEKTRYCZNY GRAWITACYJNY STAL NIERDZEWNA (1467170146) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Super sprawa, bardzo dobrze mielą, wystarczy przechylić i odrazu mieli, drugą ręką można mieszać w garnku, a do tego pali się światełko w czasie działania :-D Naprawdę polecam, to fajne gadżety w kuchni, no i gościom na stół można postawić, bo są bardzo eleganckie.
 
Ostatnia edycja:
Kasiad świetny czajnik! Super, że udało Ci się go kupić w tak atrakcyjnej cenie. Oby służył jak najdłużej:tak: A na takie elektryczne młynki to ja już od dawna choruję, ale zawsze jest coś ważniejszego:sorry2:

My za to ostatnio kupiliśmy sobie odkurzacz, bo ten na wynajmie, to masakra jeżeli chodzi o czyszczenie:dry: Jeszcze dobrze połowy dołu nie odkurzyłam i już musiałam iść trzepać filtr, bo cały był zapchany, a ja cała w kurzu:sorry: I ja i mój O. nie znosiliśmy go od samego początku. Na początku zaklinaliśmy się, że nigdy więcej żadnych bezworkowych odkurzaczy, ale zmieniliśmy zdanie kupując ten:
Dyson DC19T2 – free delivery | Dyson.co.uk
Taki nasz spóźniony w sumie prezent urodzinowo-gwiazdkowy;-) Ale jesteśmy bardzo zadowoleni i w końcu możemy normalnie poodkurzać:-)
 
słyszałam o nim nawet ciocia taki ma i mówi że jest świetny mega moc lekki sama nad nim myslaąłm bo też musimy zmienić odkurzacz i to dość pilnie tylko u nas dość drogi.-jeszcze.
 
ładna ta zmywarka, Kasiad!! JA też bez zmywarki sobie życia nie wyobrażam!!
 
reklama
Do góry