reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Jeśli dziecko nie jest gigantyczne a samochód nie jest kieszonkowy - 9-18 tyłem montowany bije wszystkie na głowę. Mniejszy samochód, nie największe dziecko - 9-18 przodem, np roemer king plus. Większe dziecko - 9-36 - najlepiej recaro young sport. Raczej nie należy przesadzać dziecka do fotelika montowanego przodem przed skończeniem pierwszego roku życia, chyba że nie ma innej możliwości..
 
Nie wiem wlasnie czy zdecydowac sie na 8-18 czy do 36, no bo ten pierwszy to pozniej bedzie wydatek ponownie, za to te wieksze, czesto wydaja sie takie dorosle, w sensie ze Julus jeszcze by sie w nich topil, ale z drugiej strony to dzieci szybko rosna i za chwile bedzie juz ok..

Monika, a ten racro sie odchwyla do spania?
 
reklama
Elzu nie mam pojęcia...nie przyglądałam się tak bardzo tym fotelikom, bo narazie jeszcz Krzys jeździ w nosidełku. jak będę miała kupować (pewnie niedługo) to więcej o nich poczytam.
Pisałam tu na forum jeszcze o takim: http://allegro.pl/fotelik-cybex-pallas-fix-kolekcja-2011-najtaniej-i1846747289.html

ale któraś z dziewczyn (nie pamiętam ale chyba Asia) mówiła że dziecko nie chce siedzieć w foteliku z tym czymś z przodu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry