reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
ja mam taka:
palak4.jpg


FISHER PRICE KARUZELA RAINFOREST KARUZELKA + PILOT (4360025725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i taka:
4337783092


Tiny Love Karuzela podróżna 3w1 0+ na łące NEW (4337783092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tadruga ma fajna opcje - ze przenosna - bo do wozka czy fotelika mozna podlaczyc i korzystac poza domem - mojej corce sie bardzooo przydalo .
 
Witajcie
Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 630945Zobacz załącznik 630946Zobacz załącznik 630954Zobacz załącznik 630958Zobacz załącznik 630960
 
Właśnie ruszył portal ***************, który dedykujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom, a w szczególności Mamom! U nas możecie nie tylko kupić, ale również wystawić na sprzedaż bez prowizji i opłat, nowe i używane ubranka dla dzieci, zabawki i in. asortyment dziecięcy, a także odzież ciążową oraz akcesoria dla karmiącej mamy. A dla kreatywnych Pań stworzyłyśmy dział Rękodzieło Zapraszamy !! ***************



10405411_309627772546394_3399065111652089630_n.png


dziewczyny zapraszam !!! prosze was jak mozecie zapraszajcie na portal swoje znajome mamy ...
jest tez strona na fb:
https://www.facebook.com/mamasprzeda


Zapraszamy tez sklepy z artykułami dla dzieci i firmy świadczące usługi dla mam (fotografów, nianie, szkoły rodzenia, kluby malucha, place zabaw) - możecie oferować swoje towary i usługi na portalu - firmy opłacają miesięczny abonament zalezny od ilości ogłoszeń (nie sztuk sprzedanych przedmiotów) - koszt jest dosłownie symboliczny więc łatwo dzięki temu dotrzeć do szerokiego grona odbiorców!!
 
Mam pytanko od kiedy przydał się waszym pociechom leżaczek- bujaczek?
Używacie karuzeli na łóżeczko od kiedy?
Moja będzie teraz miała 3 tyg. i dopiero będę właśnie kupować te sprzęty, wydaje mi się, że tak jak będzie miała miesiąc to już powinna karuzela być dla niej w sam raz i leżaczek też.
 
irka my w leżaczku leżymy od początku. Karuzelę zamontowaliśmy około tydz temu i już mały jest nią zainteresowany. Mamy z pozytywką i projektorem i super uspokaja się jak tylko usłyszy dźwięki melodii.
 
My mamy karuzele tiny love i Krzys potrafi nawet 20 minut sobie ogladac. Lezaczek fisher price uzywamy ponad miesiac i raz mu pasuje, raz nie...
 
reklama
Do góry