reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

My mamy lampke projektor z pozytywka, ale Ala ma to w powazaniu, ciekawsze sa zyrandole, mama tata babcia i dziadek, usmiecha sie wtedy jak szalona :)
 
reklama
U nas wisiała karuzela z mothercare taka wielka(moja mama kupiła, ja bym wybrała mniej bajerancką) no i zero zainteresowania było a miejsca zajmowała strasznie dużo więc odkręciłam i na szafie leży, może jeszcze się przyda potem.

No i bujak też jakiś wypasiony od mojej mamy, co to niby się sam buja i melodie lecą, ale synek go po prostu nie znosi:szok:
Za to tradycyjna kołyska bardzo się przydaje i nawet czasem w niej zasypia, choć nie zawsze.

Ostatnio zauważyłam zainteresowanie matą edukacyjną, taką z pałąkami, do których są poprzyczepiane różne zwierzaki około 20minut zabawy.

Ale hitem jest uwaga: wnętrze wózka!!! No leży tam i z nim gada prawie i śmieje się patrząc w jeden punkt na obudowie gondoli, na której nic nie ma :szok: No taka kremowa od środka z brązowym brzegiem. Może on ma wymyślonego wózkowego przyjaciela?
 
Ciastko mój mały tez najbardziej lubi wnętrze wózka!!! I tez się zastanawiałam co on takiego ciekawego tam widzi że się tak cieszy.
Karuzelę z kolei mogę sobie schować. Przynajmniej narazie bo zainteresowanie trwa u niego jakieś pięć minut :D
 
my karuzeli nad łóżeczkiem nie mamy tylko taki jakby pałąk i na nim zabawki, ale córcia tylko śpi w łóżeczku, więcej zainteresowania i uśmiechu jest jak leży w bujaczku i jej dyndają nad głową kolorowe grzechotki :-D dzisiaj chcę wypróbować matę edukacyjną, niby jest od 3 mc, zobaczymy :-D
 
Ja wczoraj próbowałam z matą, ale nie bardzo, chyba że zły moment wybrałam bo próbowałam trochę małą uspokoić dzięki macie.Spróbuje jeszcze raz jak będzie spokojniejsza:]
 
witam
mam do was mala prosbe
chcialabym, zeby na portalu mamasprzeda.pl pojawili sie ze swoim towarem sprzedawcy z allegro, którzy sa popularni wsrod forumowych mam. Czy moglybyście napisać mi u kogo robilyscie zakupy i kogo warto na taki portal zapraszac ?? oprócz samej wyprawki pewnie czesto kupujecie tez inne ubrania i zabawki - tacy sprzedawcy tez beda nam potrzebni !!

Liczę na waszą pomoc w tworzeniu tego portalu bo jest on skierowany do mam właśnie i my musimy wiedzieć co chcemy tam kupowac !!
 
mea polecam uzytkownika "magiahaftu" robi haftowane kocyki, szatki do chrztu i przytulanki oraz maluje obrazki z aniołkami. Wszystko jest robione na zamówienie i personalizowane
 
reklama
Do góry