reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

ja kupiłam wczoraj w tesco z cheroke trampeczki różowe dla mojej perełki :-):-):-) i dzisiaj wyszłyśmy na spacer - wygląda bajerancko :cool2::cool2::cool2: jak będe miała chwilkę to wkleję fotki
 
reklama
dziewczyny możecie polecić mi jakiegoś allegrowicza na pajacyki do spania tak na 86 - 92. wy dużo siedzicie na allegro to jesteście bardziej zorientowane :) z góry dziękuję
 
Dla nas najlepsze są firmy "early days"....nie rozciągają sie,nie mechacą...pozostaje tylko wybór wzoru :-) Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy A dla kogo ty rozmiar aż 86-92 potrzebujesz?
my tez early days pajace mamy...tylko u nas w 80 troszke za długie nogawki jeszcze...

ja o spiworku nie myslałam jeszcze...dzisiaj wypatrzyłam kombinezon...o taki ~KAKO~NOWY 2cz.zimowy GUS KEWIN ok.80 red ski suit (749050901) - Aukcje internetowe Allegro i sie nad nim zastanawiam...
 
A ja młodemu kupiłam rajstopki...Okazało sie że są o 50 % (!!!) tańsze niż u nas w sklepach a tej samej firmy....ludzie są porąbani w tym Opolu
No i wyposażyłam go w sweterek z Topolino i sztruksy ocieplane z H&M...Potrzebowałam bym jeszcze ze 2 sztuki sweterków bo my z tych dużo i często spacerujących i przede wszystkim jeżdzących samochodem więc ciepłe odzienie na różne okazje być musi...

Apropos kombinezonów to jakiś czas temu pokazywałam Wam kilka nad którymi sie zastanawiałam...Już byłam gotowa kupić ale sie wstrzymałam...I cholera moja intuicja poraz kolejny sie nie myliła...Młody w dosłownie 2 tygodnie wyskoczył mi z wszystkich bodziaków rozm 80...śpiochy, półśpiochy czy pajace są ok ale tak mu góra urosła że bluzeczki 74 ma jak rękawek 3/4....jak ja sie po wypłacie wybiore na zakupy dla niego to mnie mój małż wydziedziczy...chociaż ja sie ciesze...lubie małego stroić...jak mi Bozia córy nie dała to sie bede nad synem pastwić :-D :-D :-D
 
Ja kupiłam już małej kombinezonik z H&M i do tego czapeczkę i rękawiczki Hello Kitty:-) rozmiar 80!
A pajacyki ja polecam z tesco, ostatnio kupiłam małej frotowe do spania za 3 szt. zapłaciłam 34 zł! a jakie są milutkie i cieplutkie!
anhirkoja właśnie też chce kupic małej sztruksiki ocieplane z H m ale u mnie tylko same własnie chłopczykowe były! na razie jeansy jej kupiłam:tak: Moja za to góra 68/74 a dół czyli nóżki 80 długaśne ma:tak::tak:
 
reklama
Ja sie przyznam że gdyby nie paczki po 3 lub 6 z tesco to ja bym zgineła z młodym....On ma takiego speeda do rośnięcia że takie metkowe rzeczy mu tylko po urodzeniu kupiłam...A potem nawet bym nie zdążyła isć do sklepu po nie :-D już dawno bym bankrutem była....
 
Do góry